#644“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Tavé’.
Nature morte . Huile sur panneau. Signée Tavé .No longer availableDim. 36 x 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#40Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#811Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
#317Een XIXe eeuwse bovenkast van een staande klok, omgebouwd tot huisaltaartje met Madonna en kind.
Une horloge de grand-père du XIXème siècle, transformée en autel de maison avec Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#113DelheidVier zilveren zoutvaatjes en lepeltjes met kleurloze glazen recipiënten. We voegen een gedreven zilveren suikertang toe. Alle gemerkt.
#65Een twee rijen parelhalssnoer met 18 karaats wit gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à deux rangées avec un fermoir en or blanc 18 kt serti de diamants taille ancienne avec un poids combiné de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#764Twee antieke metalen dienbladen.
#611Een Chinese porseleinen jardinière.
Une jardinière en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 31, 57 x 45 cmEstimate: € 400 / 450