Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
Cleybergh

Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.

Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.
Dim. h: 16 cm Ø 25 cm
SKU: 2306200023.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • Val Saint-Lambert

    Een paar Empire tafeltjes.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #713

    Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222

    Een barokke spiegel.

    Un miroir baroque.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #767

    Een klein metalen theepotje, versierd met tekens en bloesems in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une petite théière en métal, décorée de personnages et de fleurs en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #499

    Een in leder gegraveerde voorstelling in antiek Midden-Amerikaanse stijl.

    Une image de cuir gravée dans un style antique d'Amérique centrale.
    No longer available
    Dim. 34 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een paar Chinese porseleinen vogels.

    Une paire d'oiseaux en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #131

    Een paar zittende hondjes op kussens. Meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor en met bronzen ornamenten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de chiens assis sur des coussins. Poterie multicolore, décorée de décor floral et d'ornements en bronze. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #195

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht ± 0,82 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taillés en brillant de ± 0,30 ct et d'émeraudes pesant ± 0,82 ct.
    No longer available
    Dim. 2,96
    Estimate: € 600 / 700
  • #648

    Bronzen beeld naar Rocard.

    Statue en bronze d’après Rocard.
    No longer available
    Dim. H. 50 x B. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #448

    Een terra cotta vaas uit de jaren 60. Gemerkt.

    Un vase en terre cuite des années 1960. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174
    R. Klein

    “Man met ezel in een Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Homme à dos d'âne dans une rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #390

    Drie bronzen plaquettes: La dynastie belge (C. De Vreese). U.L.B. 1834-1993. Forest - Vorst. Een Canadese dollar. Herdenking Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Twee herdenkingsmunten Boudewijn I en Abert II.

    Trois plaquettes de bronze: La dynastie belge (C. De Vreese). ULB 1834-1993. Forêt - Forêt. Un dollar canadien. Commémoration Elisabeth II. 1952 1977. (500 ‰). Deux pièces commémoratives Baudouin I et Abert II.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More