Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
Cleybergh

Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.

Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.
Dim. h: 16 cm Ø 25 cm
SKU: 2306200023.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #433
    Capodimonte

    “Spelende kinderen”. Twee groepjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van Luigi Benacchio. Gemerkt.

    Enfants jouant . Deux groupes de porcelaine multicolore, conçus par Luigi Benacchio. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.

    Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.
    No longer available
    Dim. 150 x 240 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de malachite.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #567

    Een paar Chinese porseleinen vogels.

    Une paire d'oiseaux en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #814

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #670

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 210 x 162 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #460

    Een staande lamp van gepolychromeerd hout in de vorm van een Moriaan met een kandelaar met vijf lichtpunten, versierd met geslepen pendeloques.

    Un lampadaire en bois polychrome Morian avec un chandelier à cinq ampoules décoré de pendeloques taillées.
    No longer available
    Dim. h: 185 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #594

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.

    Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 126 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #793

    Een lot antieke houten werktuigen, bestaande uit een net, een drie spaden, twee dekspanen en een katrol.

    Lot d'outils anciens en bois, composés d'un filet, de trois bêches, de deux copeaux de pont et d'une poulie.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #45

    Een zilveren speld in de vorm van een menorah van Salvador Dali. Gemerkt.

    Une épingle en argent en forme de menorah par Salvador Dali. Marquée.
    No longer available
    Dim. 9,12 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #396

    Een rotan salontafel. Sletig.

    Une table basse en rotin. Usée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #234

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More