#592Een gebeitste tafel op twee balusterpoten in verbinding.
#27Een Madonna met Kind en twee kleine hoornvaasjes van Brussels porselein.
Une Vierge à l'Enfant et deux petits vases cornets de porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. 31 & 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#24Een metalen reproductie van een XVIIe eeuws Frans Armillarium.
Reproduction en métal d'un Armillarium français du XVIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#497Een smal houten masker. Dogon, Mali.
#607DelvauxEen bruin lederen handtas, model ‘Baltimore’.
#148Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
#289Jean Pons“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 67/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 67/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#588Een modern marmeren beeld.
#513“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
#451Slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#797Een lot van acht koperen en witmetalen wijnemmers en jardinières.
#136Een elegante semainier van mahoniehout in Georgian stijl. Zeven laden.
Un élégant semainier en acajou de style géorgien. Sept tiroirs.No longer availableDim. 125 x 72,5 x 39 cmEstimate: € 100 / 150