Other lots in this auction
-
#361Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#20Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een centrale kleursteen.
Une chaîne en or jaune 18 carats avec pendentif serti de brillants avec un poids combiné de ± 0,62 ct et une pierre de couleur centrale.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 350 / 450 -
#311Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Deux krisses indonésiens, l'un avec un fourreau en bois et l'autre avec un fourreau en cuivre entraîné et (toujours) argenté.No longer availableDim. l: 62 & 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#408Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#598Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#763Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
Val Saint-LambertEen paar Empire tafeltjes.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650 / 700 -
#581Een Chinese vaas van porselein met figuren versierd.
Un vase en porcelaine chinoise à décor de personnages.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 700 / 800 -
#486Een zware koffer van verschillende houtsoorten met smeedijzeren monturen.
Un coffre lourd fait de différents bois avec des montures en fer forgé.No longer availableDim. 80 x 140 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#660Een rond bijzetmeubeltje met drie laden, versierd met marquetterie-imitatie.
Une table d'appoint ronde à trois tiroirs, décorée de marqueterie d'imitation.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Felix De Boeck“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100 / 150

