Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.
Cleybergh

Een handgemaakte jardinière van glas. Gemerkt.

Une jardinière en verre faite à la main. Marquée.
Dim. h: 16 cm Ø 25 cm
SKU: 2306200023.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #402

    Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).

    Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #625

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #39
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 66/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 66/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #461
    Goldimari

    Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Un cache pot en porcelaine japonaise multicolore décoré de fleurs, pivoines et faisans d'or. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm; h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #577

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten met bloemenmotieven in uitsparingen.

    Une paire de couvercles en porcelaine chinoise avec des motifs floraux en creux.
    No longer available
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #232

    Een paar kristallen siervazen in bruingepatineerde messingen voet.

    Une paire de vases décoratifs en cristal à base en laiton patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #236

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 215 x 120 x 55 cm cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #122

    “Nuestra Santa de los Desamparados”. Veelkleurig tegeltableau met 23 tegels. Gemerkt: Azulejos L. Mora, Manises (Valencia).

    Nuestra Santa de los Desamparados . Panneau de carreaux multicolores avec 23 tuiles. Marqué: Azulejos L. Mora, Manises (Valence).
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #321

    Een oude houten spellendoos (schaak-, dam-en triktrakbord) met gedraaide houten jetons (enkele manco’s), teerlingen in lederen kokers en een dominoset van been en zwart hout. Slijtage.

    Une vieille boîte de jeu en bois (échecs, pions et planche à dessin) avec des jetons en bois torsadés (quelques défauts), des doublures de manches en cuir et un ensemble de dominos en os et bois noir. Porter.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #803

    Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.

    Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.
    No longer available
    Dim. H. 144 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #693

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #495

    Een rechthoekige doos van koper met panelen in églomisé geschilderde guirlandemotieven. Oosters werk. Binnenbekleding in zwart fluweel.

    Boîte rectangulaire en cuivre à panneaux en églomisé à décor de guirlandes. Travail oriental. Intérieur recouvert de velours noir.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 26 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More