#121Een oud vuurstenen pistool. Onschadelijk gemaakt.
#477Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.
#24Een metalen reproductie van een XVIIe eeuws Frans Armillarium.
Reproduction en métal d'un Armillarium français du XVIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92L. Vanaerschot“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200 / 240 -
#457SwarovskiEen lot geslepen kristallen figuurtjes, bestaande uit Een schelp met parel, twee bloemen, een zwaan en een vlinder. Gemerkt.
#338Een reeks van negen gebeeldhouwd houten appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Un ensemble de neuf appliques en bois sculpté de style Louis XV avec deux points lumineux chacun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#439Adolf HerrEen koekoeksklok uit het Zwarte Woud. Met certificaat.
#533“Dansend koppel”. Een gegoten beeld. Betonrot.
“Couple dansant”. Sculpture moulée. Usures au ciment.No longer availableDim. h: 120 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#766Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,57 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un solitaire de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 750 / 850