Other lots in this auction
-
#792Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70 -
#473Twee vazen. Een balustervaas van polychroom porselein, gemerkt Varia en een blauw en witte porseleinen vaas met een Chinees fantasiemerk.
Deux vases. Un vase balustre en porcelaine polychrome, marqué Varia et un vase en porcelaine bleu et blanc avec une marque de fantaisie chinoise.No longer availableDim. H. 42 & 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#245Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Une chaîne en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 850 / 950 -
#565Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à quatre double bras de lumière ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 180 / 220 -
#201Val St-LambertEen kristallen amberkleurige vaas versierd met bloemen. Gesigneerd op de buik.
Un vase en cristal de couleur ambre décoré de fleurs. Signé sur le ventre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180 / 250 -
#306Porseleinen pop in kinderwagen.
Poupée en porcelaine en landau.No longer availableDim. 72 x 100/ 60 cmEstimate: € 450 / 500 -
#247Een tafelschuier en blik in de vorm van een schelp. Zwart hout ingelegd met parelmoer en versierd met vergulde personages. Chinees werk.
Pépite de table et étain en forme de coquille. Bois noir incrusté de nacre et décoré de caractères dorés. Travail chinois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#573Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#162L. Vanaerschot“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et fleurs . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#351Twee langgerekte glazen vazen.
Deux vases allongés en verre.No longer availableDim. h: 59 & 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#758Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.
Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80

