#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#415
Twee verschillende karpetten.
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#675
#125
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#535
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#822
#665
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#275
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette d’Inde en laine.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40/60
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
#812
Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
#541
#427
#252
“Hollands winterlandschap met schaatser”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: B. De Heem (?).
”Paysage hivernal hollandais et patineur”. Huile sur panneau. Porte la signature: B. De Heem.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 100/180 -
#735
Een paar guéridons in Regency stijl.
Une paire de guéridons, style Régence.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#339Piet JacobsPeriod: 1921-2010
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableDim. 50 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#370
Bague art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 450/550 -
#653
Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60/120 -
#142Louis Melis
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#625P. Marotta
“Zuiders steegje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#669
Een paar notenhouten armstoelen in Régence-stijl. Bekleed met tapisserie.
Deux fauteuils en noyer, style Régence avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120/200