Similar lots by type
-
#559B. De Bruyn“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55 / 65 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260 / 300 -
#617Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 150 / 160 -
#640Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.
Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300 / 500 -
#652Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.
Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#475Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420 / 460 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#645Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.
Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60 / 70 -
#588Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.
Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.No longer availableDim. h 3,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#809Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#593Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 850 / 900 -
#560Een paar vazen van Imariporselein.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 190 / 220 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#579Renaat Ivens“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#219Jan Van Baelen“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650 / 700 -
#575Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 240 -
#608Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#535Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.
Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400 -
#799Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#81Een lot beeldjes, bestaande uit een bronzen jongensbuste op albast, een zittende dame van verguld brons en celluloid op marmer, een verzilverd bronzen damesbuste en een damesbuste van zamak.
Lot de statuette comprenant un buste de garçon en bronze sur albâtre, une femme assise en bronze doré et celluloïd sur marbre, un buste de femme en bronze argenté et un buste de dame en régule.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#715Een lot grafiek:- 19 litho’s met als thema geneeskunde. Omstreeks 1900- 12 grote en 47 offsetdruk gravures met als thema vogels en techniek uit Konversations - Lexikon van Blockhaus / Meyers. Einde XIXe eeuw.- 14 grote en 5 kleine litho’s met als thema vlinders.- 18 gravures met als thema vogels. 1828 - 1844.
Lot de gravures:- 19 lithos sur le thème de la médecine. Vers 1900.- 12 grandes gravures et 47 gravures en offset aux thèmes des oiseaux et de la technique de “Konversations-Lexikon “ par Blockhaus/Meyers. Fin du XIXe siècle.- 14 grandes et 5 petites lithographies traitant les papillons.- 18 gravures traitant les oiseaux. 1828-1844.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#822Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#251Een tot jardinière bewerkte koperen obus uit de Grote Oorlog met opschrift “Souvenir de Merlieux” Onderaan met opschrift: “Souvenir de Jozef Van Bouwel. Stabroeck Molenberg, België.
Jardinière à base d’un obus de la Grande Guerre inscrit “Souvenir de Merlieux”. Et sous la base: Souvenir de Jozef Van Bouwel, Stabroeck Molenberg, België.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#310Een semainier van gefineerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met bovenaan een rood marmeren blad.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#789Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#482Albert Van Dyck“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768Een regulateur in sobere houten kast.
Régulateur sobre dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een paar cassolettes van rood marmer en verguld brons, versierd met bloemenguirlandes en saterkoppen.
Paire de cassolettes en marbre rouge et bronze doré décorées de guirlandes de fleurs et de têtes de satyres.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 400 -
#786Twee mahoniehouten stoelen in Biedermeierstijl.
Deux chaises en acajou de style Biedermeyer.No longer availableEstimate: € 60 / 80

