Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeschilderd rond damesportret op porselein in gedreven messingen montuur.

Een handgeschilderd rond damesportret op porselein in gedreven messingen montuur.

Un portrait de dame rond peint à la main sur porcelaine dans un cadre en laiton gaufré.
Dim. Ø: 40 cm
SKU: 2510220382.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #382
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #171

    Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.

    Service à thé et café en métal argenté. Quatre pièces sur plateau.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 200 / 250
  • #18

    Een zware gedreven roodkoperen cachepot in barokstijl. XIXe eeuw.

    Un lourd cache-pot en cuivre rouge martelé de style baroque. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø:15cm H:23cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #570

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,67 ct.
    No longer available
    Dim. 3,95 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #104
    Th. Lambrecht

    “Zicht op Sint-Anneke”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Vue de Sint-Anneke". Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 70x75cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een kever bezet met email, een parel, kleine briljantjes en twee robijntjes.

    Une broche en or jaune 18 carats en forme de scarabée sertie d'émail, d'une perle, de petits diamants et de deux rubis.
    No longer available
    Dim. 8,58 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #684

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #89

    Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.

    Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.
    No longer available
    Dim. 150 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #696

    Een lot koper en messing, bestaande uit een vijzel met stamper, drie paar kandelaars en twee enkele kandelaars.

    Lot en cuivre et laiton, composé d'un mortier avec pilon, de trois paires de bougeoirs et de deux bougeoirs simples.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #324
    J. Tilain

    “Tommenmolen te Grimbergen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1965.

    "Tommenmolen à Grimbergen". Huile sur toile. Signée et datée 1965 au verso.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #662

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #423

    Een grote kom van Chinees porselein met gelobde rand en versierd met een Imari-decor. Gemerkt.

    Un grand bol en porcelaine de Chine à bord lobé et décoré d'un motif Imari. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 28,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More