#340
Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.
#56
Prie-dieu en placage de noyer à trois petits tiroirs sous l’abattant.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 50/70 -
#519Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927
« Vache, taureau et veau dans le pré ». Huile sur toile. Signé. Avec dégât au-dessus de la signature.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 400/600 -
#581
#626
#636
Twee verschillende hallantaarntjes van messing en geslepen glas.
#597
Een paar art nouveau aardewerken vazen.
#334
"Les ouvriers". Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#442Quadri
"Composition géométrique". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100/150 -
#225
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
#307Emaux de Longwy
Een aardewerken ijsbeer. Gemerkt.
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400