Similar lots by type
-
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#553Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60 / 100 -
#551Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Un sage chinois de stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 170 -
#491Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#473Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein.
Un repose-nuque en porcelaine de Chine bleu et blanc.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#537Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.
Un vaste service en porcelaine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux, complet pour 12 personnes, composé d'assiettes à légumes, assiettes creuses, assiettes à dessert et petites assiettes (il en manque une), tasses avec assiettes à fond, petites soucoupes, bols avec cuillère, cafetière , pot à sucre et à lait , terrine, saucière avec soucoupe et deux légumiers ovales.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#557Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.
Un plat chinois en porcelaine émaillée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#512Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#533Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#503Een paar Fo-honden van blauw geglazuurd Chinees porselein.
Une paire de chiens de Fo en porcelaine de Chine émaillée bleue.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 280 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#529“Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.
"Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.No longer availableDim. 177 x 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#591Een schotel van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc d'après l'exemple Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#547Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#531Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.
Coupe en laque rouge à décor de paysage. Hong Kong.No longer availableDim. 31 x 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#523Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#541Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250 / 350 -
#517Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750 / 800 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000
Other lots in this auction
-
#116Een notenhouten buffetmeubeltje met drie laden en telkens een lade en een paneeldeurtje op de hoeken.
Petit buffet en noyer ouvrant à trois tiroirs et chaque fois un tiroir et une porte pleine sur les coins.No longer availableDim. 100 x 117 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#205Een smeedijzeren luchter, versierd met druivenranken. De lichtpunten eindigend met drie gekleurde glazen kapjes en centrale coupe (lichte randschade aan de coupe).
Un lustre en fer forgé, décoré de pampres. Les points lumineux se terminent par trois abat-jour en verre coloré et la coupe centrale (léger dégât des bords de la coupe).No longer availableDim. H:80cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#697Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot kunst.
Un lot important et varié de livres et de publications liés à l'art.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#408Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619“Abstracte compositie”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Signé illisible.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.
Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.No longer availableDim. l: 70 cm - 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een lot van drie antieke glazen kaasstolpen. XIXe eeuw.
Lot de trois anciennes cloches à fromage en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 100 / 120 -
#131“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#157“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#335Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.
Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.No longer availableDim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#421Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.
Sabre mexicain à manche en os et pommeau en forme de tête d'aigle.No longer availableDim. L:73cmEstimate: € 100 / 120

