Similar lots by type
-
#688Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.
Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#469Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#693Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.
Une paire de vases à col en porcelaine de Canton, décor de personnages.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 300 / 500 -
#411Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100 / 120 -
#641Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.
Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40 / 60 -
#629Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.
Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#683Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#806Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#619Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.
Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120 / 160 -
#407Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#622Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#648Een Chinese wierrookbrander van groen agaat, versierd met draken van cloisonné en met kikkers, draken en leeuwen van verzilverd metaal. Omstreeks 1940.
Encensoir chinois, formé par un corps en agate verte, recouvert d’un nombre de décorations en métal argenté en forme de grenouilles, dragons et lions. Vers 1940.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#835Hypolite SebronPeriod: 1801 - 1879“De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837
”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#742Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#8“De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.
De wereld van de Hanze”. Albert d’Haenens. Ed. Mercatorfonds, 1984.No longer availableEstimate: € 22 / 24 -
#3Een tafelklokje in een kristallen bol met messingen montuur. een replica van een Omegaklokje uit 1882.
Une horloge de table dans une boule en cristal, monture en laiton. Une réplique de la montre Omega de 1882.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#341Een metalen vijfarmige kandelaar.
Un chandelier à cinq bras.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Classicistisch beeld op een marmeren zuil. Recent werk.
Une statue classique sur une colonne en marbre. Travail récent.No longer availableDim. h:135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#367“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Twee oude strips van omstreeks 1937.
“De avonturen van Mikkie en Oscar” & “De avonturen van Mikkie in Afrika”. Deux anciennes bandes-dessinées, vers 1937.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#245Een getorste halsketting met roze mineraal.
Une chaîne torsadée avec une minérale rose.No longer availableEstimate: € 65 / 75 -
#423“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.
“Geschiedenis van het vliegen”. Riccardo Niccoli. Ed. Zuidboekproducties, 2003.No longer availableEstimate: € 22 / 28 -
#765Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).
Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een paar wit metalen mandjes.
Quelques petits paniers en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 90 / 110 -
#527Twee bronzen Chinese wijzen. Als monturen.
Deux sages chinois en bronze. Montures.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120


