#314
Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.
#387
Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#442
#21
Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
#17
Een kogel, gemerkt september 1918, onschadelijk gemaakt.
#521Royal Dux
“Melkmeisje met koe”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
#112A. Vermont
‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#492Louise Nevelson
“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#408
Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
A replica Chinese 'dragon' helmet in metal.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/120 -
#222Frans Keelhoff
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983
“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#688
Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40/60