#656Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#57Val Saint-LambertEen lampvoet van kleurloos en rood kristal met een lampenkap. Gemerkt.
#428Een bronzen zittende Mongoolse Boeddha.
#362Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#522M. De Jongh“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 180 -
#554R. De Coster“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 49 x 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#128“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
#399“T-90-9”. Oost-Indische inkt op papier. Draagt monogram.
"T-90-9". Encre de Chine sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 64,5 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#227Een grote porseleinen dekselvaas met verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt met gekruiste degens.
Un grand vase à couvercle en porcelaine à décor floral doré. Marqué en bas avec des épées croisées.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#61Meissen“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#603Een Chinese Bi-schijf in twee delen van gesculpteerd serpentijn, versierd met diverse dieren.
Bi-disque chinois en deux parties de serpentine sculptée, à décor d'animaux divers.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 60