Similar lots by type
-
#154
Drie verschillende flessenhouders, waarbij twee van verzilverd metaal en één van smeedijzer.
Trois porte-bouteille dont deux en métal argenté et un en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 10/20 -
#164
Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20 -
#158
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee ijsemmertjes, een opengewerkt schaaltje, drie mandjes en een suikerpot.
Lot de métal argenté comprenant deux seaux à glace, un plat ajouré, trois paniers et un sucrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#172
Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 15/25 -
#148
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 14 kleine en 16 grote vorken, 6 koffielepels en 13 grote lepels en 14 grote messen.
Couvert en métal argenté comprenant 14 petit et 16 grands fourchettes, 6 cuillères à café et 13 grandes cuillères et 14 grands couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/25 -
#166
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#157
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schoteltjes, belletjes, dekseldoosjes, een kandelaar, enkele golftrofeeën, een bekertje, een mandje, ...
Lot de métal argenté comprenant des plats, de sonnettes, de boîtes, un candélabre, des trophées de golfe, un gobelet, un panier etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 20/30 -
#155
Een lot van vier verschillende serveerschotels van verzilverd metaal.
Lot de plats de service en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#102
Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
#163
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een kan, een theepot, een chocoladekan, twee kandelaars, een bloemenvaasje en een voet voor een presenteerschaal. We voegen er een tinnen staandertje aan toe.
Lot de métal argenté comprenant une verseuse, une théière, une chocolatière, deux candélabres, un vase et une base de présentoir. Nous ajoutons un support en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#103
Een lot glaswerk, bestaande uit zes verschillende vazen, een kleine drageoir zonder deksel en een kandelaar.
Lot de verrerie comprenant et six vases différents, un petit drageoir sans couvercle et un bougeoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 45 cmEstimate: € 25/35 -
#83
Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40 -
#194
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 340 x 146 cmEstimate: € 100/160 -
#32Boch La Louvière
Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#101
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#58
Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20/25 -
#34
Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15/25 -
#81
Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#60
Een art deco schouwpendule van gefineerd hout. Slijtage.
Pendule art déco en bois de placage. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. b: 53 cmEstimate: € 30/40 -
#3
Een lot kristal, bestaande uit een rood vaasje van Val St. Lambert, een blauwe vaas van Studio Crystal (Val St. Lambert), een kleurloos vaasje met gestileerd en meerkleurig bloemendecor, twee presse-papiers, een lampvoet van Sèvres, een Zweeds sierstukje met bloemendecor, een kleurloze kandelaar en een kleurloos vaasje met een gegraveerd decor van vissen.
Grand lot de crisdtal comprenant un vase rouge de Val Saint-Lambert, un vase bleu en Studio Crystal (VSL), un petit vase incolore à décor de fleurs stylisé et polychrome, deux presse-papier, un pied de lampe de Sèvres, une pièce décorative de Suède et une aux fleurs, un candélabre incolore et un petit vase incolore aux poissons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/50 -
#38
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit.
La Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20/30