Other lots by Delvaux
-
#315Delvaux
Een handtas in zwart leder met draaislotje, met originele stofzak.
Sac à main en cuir noir à fermoir tournant. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#225Delvaux
Een handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300
Similar lots by type
-
#345Cartier
Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#195Louis Vuitton
Een handtas in Damier Ebene, model ‘Chelsea’. Met originele draagtas. Eén drukknoopje aan de zijkant onder de rits ontbreekt. Datacode TH0025.
Sac à main en damier ébène, modèle Chelsea. Avec sac à porter d’origine. Un pression de côté sous la tirette manque. Datacode TH0025.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#105Louis Vuitton
Een handtas, model Ellipse PM in monogram. Met originele draagtas. Datacode TH 1011. Met slotje, maar zonder sleuteltjes.
Sac à main modèle Ellipse PM en monogramme. Avec sac à porter d’origine. Datacode TH1011. Avec fermoir mais sans clefs.No longer availableEstimate: € 360/400
Other lots in this auction
-
#473
Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.
Un lot de livres en relation avec l’Afrique du Sud:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”.- 12 exemplaires du “Suid-Afrikaanse Panorama.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#311
Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, incrustations de nacre. Avec clé et balancier.No longer availableDim. 62 x 49 cmEstimate: € 75/90 -
#79Al. De Dobbelaer
“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#485The Bridge
Een bruin lederen aktetas.
Mallette en cuir brun.No longer availableDim. 35 x 50 x 20 cmEstimate: € 130/180 -
#319V. Osborn
“Koppel aan zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Couple auprès de la mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 93 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
Un lustre à cinq bras sous forme de fleurs.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#194
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#340
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met half edelstenen.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 700/800 -
#495Longchamp
Twee verschillende sjaals van zijde en katoen.
Deux châles différents en soie et coton.No longer availableDim. 200 x 100 en 180 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#515Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 100 x 200 en 180 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#281
“Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple noble”. Un groupe, partiellement en porcelaine dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#654
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. h: 280 cmEstimate: € 80/100