Similar lots by type
-
#315Delvaux
Een handtas in zwart leder met draaislotje, met originele stofzak.
Sac à main en cuir noir à fermoir tournant. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#225Delvaux
Een handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
Sac à main Delvaux modèle Souvrain en cuir tressé. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#105Louis Vuitton
Een handtas, model Ellipse PM in monogram. Met originele draagtas. Datacode TH 1011. Met slotje, maar zonder sleuteltjes.
Sac à main modèle Ellipse PM en monogramme. Avec sac à porter d’origine. Datacode TH1011. Avec fermoir mais sans clefs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#175Delvaux
Een handtas in blauw savanneleder met originele stofzak.
Sac à main en cuir Savanne bleu. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#345Cartier
Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.
Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.No longer availableEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#416
Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#337
Een lot diverse oude stripverhalen. 14 stuks, in diverse staten. Franstalig en Nederlandstalig.
Un lot de 14 bandes dessinées, Français et Néerlandais, en divers états.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#227
Een XIXe eeuwse horizontale stoommachine met twee cylinders.
Machine à vapeur horizontale à deux cylindres. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 400/600 -
#432Ch. Croonst
“Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
“Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#193Kammer & Reinhardt
Een oude stappende pop met porseleinen hoofdje en armpjes en beentjes van papier machée. Gemerkt Simon & Halbig met de ster. Omstreeks 1915. Met staander.
Une ancienne poupée à tête, mains et pieds en papier mâché. Marque Simon & Halbig avec étoile. +- 1915. Avec support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300/500 -
#181
Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse Grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#652
Een tafeltje met ivoor en diverse houtsoorten ingelegd decor van een moeder en een kind met boog en dieren bij een rivier. De poten in de vorm van olifantenkoppen.
Petite table incrustée d’ivoire et de différentes sortes de bois. Décor d’une mère à l’enfant tenant un arc et d’animaux près d’une fleuve. Pieds en forme de têtes d’éléphant.No longer availableDim. Ø: 61 cmEstimate: € 200/300 -
#30
Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Long collier de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#150
Een 18 karaats geel gouden armband rivière bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bracelet rivière en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 16,38 gEstimate: € 2300/2500 -
#197
“XIXe eeuws straatzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de rue du XIXe siècle”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#761
Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40/50 -
#588
Een tienarmige glazen luchter, versierd met pendeloques.
Lustre en verre à dix branches de lumière ornées de pendeloques.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120