Other lots in this auction
-
#208Val Saint Lambert
Een schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#389
“Oosters tafereel.” Pastel op papier. Draagt handtekening.
"Scène orientale." Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. h 30 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183
“Turnster met hoepel”. Een art deco beeldje van brons en ivorine op bakelieten sokkel. Enkele beschadigingen.
"Gymnaste au cerceau". Statue art déco en bronze et ivoirine sur socle en bakélite. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 240 -
#87Val Saint-Lambert
Een brede designcoupe van groen kristal. Gemerkt.
Une large coupe design en cristal vert. Marquée.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 35 / 50 -
#616
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131
Een kruisbeeld - reliquarium in barokke stijl van deels zwartgelakt hout met schildpadopleg en messing. Met fijn gesculpteerde Christus en met plaasteren Mariabeeldje. Eind XIXe eeuw. Achteraan een sekreet met daarin attesten van de relikwieën, uitgevaardigd door de Jezuïet Paul Goethals.
Un crucifix - Reliquaire de style baroque en bois partiellement laqué noir avec incrustation d'écaille de tortue et laiton. Avec un Christ finement sculpté et une statue en plâtre de la Vierge Marie. Fin XIXème siècle. Au dos se trouve un secret avec des certificats des reliques, délivrés par le jésuite Paul Goethals.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573Goebel, West-Germany
“In Tausend Ängsten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 201/1.
« In Tausend Ängsten ». Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 201/1.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#395Wekara, Germany
Een bolle vaas van terracotta met geribd motief. Onderaan gemerkt.
Vase en terre cuite convexe à motif côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Een verguld houten ovaal bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met marmeren blad en tussenblad in vlechtwerk.
Guéridon ovale en bois doré de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise en cannage.No longer availableDim. 75 x 58 x 46 cmEstimate: € 35 / 40 -
#228
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#581
Een grote moderne vaas van rood glas.
Un grand vase moderne en verre rouge.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 160 / 180 -
#24
Een rechthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein. Decor van bloeiende takken, accoladerand. Tijdperk Qinglong.
Une soucoupe rectangulaire en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor de branchages fleuris, bord en croisillon. Époque Qinglong.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40 / 60