Other lots in this auction
-
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/140 -
#447
Een Afrikaans houten kunstwerk in de vorm van een vogel.
Une œuvre d'art africaine en bois en forme d'oiseau.No longer availableDim. 84 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#563Goebel, Germany
“Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.
"Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases/pieds de lampe décoratifs en porcelaine multicolore à décors floraux peints à la main dans des cartouches encadrés d'or. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 50/60 -
#73
Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met getorste zuiltjes, versierd met inlegwerk.
Pendule à colonne en poirier laqué noir à colonnes torsadées, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100/140 -
#150
“Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.
"Pièces olympiques canadiennes 1976." Une collection de 28 pièces en argent sterling dans un coffret. Pièces de différentes tailles.No longer availableDim. 1020 gEstimate: € 800/1000 -
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#416Kashgai
Wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 312 x 229 cmEstimate: € 40/50 -
#144Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Autoportrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#569
“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#666
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 450 x 315 cmEstimate: € 300/400 -
#404Fred Bervoets
“Een wellustig lied...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.
"Une chanson lubrique...". Lithographie en couleurs ». Signée, datée 1983 et numérotée 17/60. Avec poème au verso.No longer availableDim. 66 x 47 cmEstimate: € 200/240