Other lots by Delvaux
Similar lots by type
-
#188Louis VuittonEen lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir, modèle Ellipse. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 420 / 480 -
#344Een avondtasje van slangenleder.
Sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#152CartierEen handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#351Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#377Twee bronzen appliques.
Deux appliques en bronze.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#11“Onze Lieve Vrouw van Scherpenheuvel”. Een beeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp.
“La Sainte-Vierge de Montaigu”. Statuette en porcelaine polychrome et doré de Bruxelles. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#292“Lulu”. Een oude cinemaposter met HIldegarde Kneff.
“Lulu”. Ancienne affiche de cinéma avec Hildegarde Kneff.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#590Ecuador“L’albatros des Galàpagos”. Een halssnoer met hanger en een broche van 925 ‰ zilver bezet met spondylus.
“L’Albatros des Galapagos”. Un collier et pendentif et un bracelet en argent 925‰ sertis de spondylus.No longer availableDim. 54,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#584Henri De Braekeleer“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#647Een schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van landschappen en personages. Onderaan gemerkt. Naar het Chine de commande.
Petit bol en porcelaine de Chine polychrome à décor de paysages et de personnages. Marque sous la base. D’après les Chines de Commande.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#371Barometer van gebeeldhouwd hout.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#26Een klein bijzetkastje van gefineerd hout met drie laden.
Petit meuble d’appoint en bois de placage ouvrant à trois portes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#495EcuadorDrie verschillende kleuren hangers van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking en één zonder zilver.
Trois pendentifs en spondylus taillé serti en argent (un sans argent).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#220Hermes Paris QuartzEen dameshorloge van roestvrij staal met lederen polsband, in oorspronkelijk etui en met bewijs van aankoop.
Montre dame à bracelet en cuir. Acier inoxydable. Dans l’étui d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200

