Other lots by Delvaux
Similar lots by type
-
#344
Een avondtasje van slangenleder.
Sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#152Cartier
Een handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#188Louis Vuitton
Een lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir, modèle Ellipse. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 420 / 480
Other lots in this auction
-
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#381Le Castel
Een cartelklok van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl. Zwitsers werk.
Cartel en bois polychrome de style Louis XV. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#187
Lot zilver waarvan: een bekertje met Franse keur, een mandje zonder binnenwerk, 800‰, Een strooibus met Franse keur, glazen recipiënt onderaan beschadigd, een zoutvaatje van geslepen kristal, montuur met Londense keur, datumletter f voor 1901. Een dekseltje van een strooibus met keuren van Birmingham, een miniatuurkelkje met keuren van Birmingham, datumletter l voor 1910, maker J.E. Twee koffielepels in Lodewijk XVI-stijl, Franse keur. Een varkentje als speldenkussen, Birmingham, datumletter g v(..)
Lot d’argent dont un gobelet au poinçon français, une corbeille sans récipient, 800‰. Un saupoudroir au poinçon français, le récipient en verre abîmé vers le bas, une salière en cristal taillé à monture en poinçon de Londres, lettre date f pour 1901. Le couvercle d’un saupoudroir aux poinçons de Birmingham, une calice miniature aux poinçons de Birmingham, lettre date l pour 1910, orfèvre J.E. Deux cuillères à café de style Louis XVI, poinçon français. Un petit cochon formant pelote, Birmingham, (..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#139J. Swinnen
“Winters dorpszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de village sous la neige”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. te metenEstimate: € 50 / 100 -
#359
Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519Vera Noens
“Odelle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Odelle”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 55 / 75 -
#692
“The Houses of Parliament”. Een foto op plexiglas.
“The Houses of Parliament”. Une photographie sur plexiglas.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 250 / 300 -
#719
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#321Rouen
Aardewerken kandelaar in de vorm van een gevleugelde draak. Onderaan gemerkt.
Candélabre en faïence en forme de dragon ailé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#547
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40 / 50