#979Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
#157Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.
Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 220 / 240
#1051Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.
Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1063Lot mechanisch speelgoed in oorspronkelijke doos. ( 7 stuks).
Un lot de jouets mécaniques dans la boite d’origine (sept pièces).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#498Spaanse danseres van porselein. Gemarkeerd: C.I.A Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.
Danseuse espagnole en porcelaine. Marque: C.I.A. Manna Torino Maurizia n° 861 6-4-60.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#183Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,69 gEstimate: € 450 / 550 -
#1023Twee olielampen van handbeschilderd glas in de stijl van het Mary Gregoryglass.
Deux lampes à huile en verre peints à la main dans le style Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#509Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handgreep in de vorm van een draak.
Canne chinoise en bois sculpté à manche en forme de dragon.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 85 / 100