#157
Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.
Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 220/240 -
#979
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 100/140
#459
Een vaas van groen glaspasta in de geest van Murano.
#699
Twee houten beelden met zittende figuren. Chinees werk.
Deux statuettes en bois sculpté représentant des personnages assis. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#791
#192Cyriel Poep
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver flamand”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 200/300 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 1,23 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. Met HRD-certificaat.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 1,23 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 4500/4700 -
#708
Een paar borden van blauw en wit aardewerk met decor van Chinese rotstuinen. Delft, XVIIIde eeuw.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche avec décor de jardins chinois. Delft, XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60/80 -
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
#819M.I. Hummel
Een lot van vier beeldjes en een sierbordje van meerkleurig porselein. Gesigneerd.
Lot de quatre statuettes et une petite assiette décorative en porcelaine polychrome. Signées.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/100 -
#1029
Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
#632
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#39
“Adam en Eva in de Tuin van Eden”. Een kantwerk in omlijsting.
“Adam et Eve dans le Jardin d’Eden”. Dentelle encadrée.No longer availableDim. 26 x 30,5 cmEstimate: € 40/60