Similar lots by type
-
#157
Een houten naaidoos. Fijn gesculpteerd exotisch hout en been. Indië, einde XIXde eeuw.
Boîte à ouvrage en bois exotique finement sculpté et os tourné. Travail indien, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 220/240 -
#979
Een lot van drie oude handtasjes van krokodillenleer.
Un lot de trois sacs à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 3300/3500 -
#785
Een rond bijzettafeltje met vier gedraaide poten in kruisverbinding.
Guéridon rond sur quatre pieds tournés à entretoise en X.No longer availableDim. Ø: 49 cmEstimate: € 15/20 -
#65
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 450/550 -
#232Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 300/500 -
#42
Een lot grafiek:- “Flying cloud”. Een Engelse prent.- “Baasrode veer”. Lithografie. Genummerd 39/100.- Guy Stas. “Dorpsplein Kortrijk - Dutsel”. Gesigneerd en genummerd 18/50.- Jelle. “Catharina van Alexandrië”. Gesigneerd en genummerd 18/30.
Lot d’estampes:- “Flying cloud”. Estampe anglaise.- “Baasrode veer”. Litho. Numérotée 39/100.- Guy Stas. “Place de village Kortrijk-Dutsel”. Signée et numérotée 18/50.- Jelle. “Catherine d’Alexandrie”. Signée et numérotée 18/50.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#940
Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120/200 -
#649
“Polderlandschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mauve.
”Paysage de Polders.” Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#579
“Revue in Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Rylaarsdam.
”Revue à Paris.” Huile sur panneau. Porte la signature: Rylaarsdam.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 300/320 -
#922Utagawa Kuniyoshi
“Twee acteurs”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Wormgaatjes.
”Deux acteurs.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Petits trous de vers.No longer availableDim. 37 x 26,5 cmEstimate: € 200/240 -
#614
“Odalisk”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: K. Razumov.
”Odalisk.” Huile sur panneau. Porte une signature: K. Razumov.No longer availableDim. 28,5 x 38,5 cmEstimate: € 200/250 -
#36
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.
Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#488
Een paar Chinees porseleinen kommetjes met sokkel. Eén schilfer van de rand.
Deux coupelles sur pied en porcelaine chinoise. Eclat au bord d’une coupelle.No longer availableEstimate: € 50/80