Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#215Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#203Delvaux, Bruxelles
Een pochette van toile de cuir.
Une pochette en toile de cuir.No longer availableDim. 11,5 x 17,5 cmEstimate: € 170/200 -
#211Delvaux, Bruxelles
Een ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 16 cmEstimate: € 200/250 -
#221Delvaux, Bruxelles
Een portefeuille van bruin toile de cuir.
Un portefeuille en toile de cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 10,5 cmEstimate: € 200/250 -
#191Delvaux, Bruxelles
Een miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.
Un sac à main miniature (Charme Delvaux) en cuir vert pistache, modèle 'Madame'.No longer availableDim. 7 x 9 cmEstimate: € 330/380 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.
Un sac à main en cuir noir. Modèle Eugène'.No longer availableEstimate: € 580/650 -
#143Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas. Met certificaat ‘Songe Trotteur Ravello’.
Sac à main en cuir brun. Avec certificat “Songe Trotteur Ravello”.No longer availableEstimate: € 350/450
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#333
Twee opwindklokjes, waarbij één klassiek met alarmfunctie en het andere met roterende uuraanduiding. Jaren ‘20.
Deux horloges à remontage, l'une classique avec fonction réveil et l'autre avec affichage rotatif des heures. Années 20.No longer availableDim. h: 9,5 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 45/65 -
#587
Een paar bronzen olifantjes met aapjes op de rug.
Une paire d'éléphants en bronze avec des singes sur le dos.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#678
Klaroen van rood en geel koper.
Clarion de cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. L. 32 cmEstimate: € 40/50 -
#114Tony Dethier
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage agricole". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 cm x 98 cmEstimate: € 120/160 -
#144
“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180/240 -
#230
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2000/2200 -
#317
Een verguld bronzen set, bestaande uit een klein dienblaadje, een vide-poche, een bekertje en een luciferhouder, allen versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau.
Ensemble en bronze doré, composé d'un petit plateau, d'une vide-poche, d'une coupe et d'un porte-allumette, le tout décoré de feuilles en relief. Époque Art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#330
Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40/60 -
#162
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois patiné or avec une feuille d'acanthe dans le cimier.No longer availableDim. 130 x 95 cmEstimate: € 180/220 -
#12Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Op de Korenmarkt (Gent).” Een ets. Gesigneerd en genummerd 3/75.
"Sur le Korenmarkt (Gand)." Une gravure. Signée et numérotée 3/75.No longer availableDim. 19 cm x 39 cmEstimate: € 45/55 -
#130
Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant central taille brillant de +- 0,51 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,32 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 1350/1450 -
#53
“Superior Railway Timekeeper”. Een Zwitsers zakhorloge. In werkende staat. Met horlogehanger in de vorm van een vogelkooitje.
« Chronométreur supérieur des chemins de fer ». Une montre de poche suisse. En état de marche. Avec pendentif à montre en forme de cage à oiseaux.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80