Other lots by Delvaux, Bruxelles
Similar lots by type
-
#271
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque Luftschutz allemand de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#247Versace
Een zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#291
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
Un vieux képi de la gendarmerie belge. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#118Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130/140 -
#237Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/160
Other lots in this auction
-
#343
Een Engelse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog. Met schede. Gemerkt ‘Wilkinson’. 1907.
Une baïonnette anglaise de la Première Guerre mondiale. Avec gaine. Marquée Wilkinson . 1907.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 75/90 -
#269Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur avec palmiers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#399
Een glazen stolpje op houten voet.
Un dôme en verre sur une base en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#76
Een paar Biedermeier armstoelen van mahoniehout.
Une paire de fauteuils Biedermeier en acajou.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#137
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Homme avec cheval et chat . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 175/200 -
#20
Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet jonc en or jaune 9 carats.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 150/200 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 1900/2200 -
#117
“Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.
Figurine folklorique avec chapeau . Image de plâtre glacé foncé.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/100 -
#129Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Drie ruiters aan zee, naar Mauve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Trois cavaliers au bord de la mer, d’après Mauve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300/1500 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 ctEstimate: € 400/500 -
#53
Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.
Une boîte à pinceaux (22 x 10 x 3 cm) et un plateau ovale (42,4 x 28,5 cm) en bois laqué noir. Travail japonais.No longer availableDim. b: 22 & 42 cmEstimate: € 50/80