Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handtas van donkerbruin leder. In draagtas.
Delvaux

Een handtas van donkerbruin leder. In draagtas.

Un sac à main en cuir brun. Dans un sac de protection.
SKU: 2708190227.
Category: Mode.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #227
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux

  • #230
    Delvaux

    Een lederen halsjuweel. In stofhoesje en etui.

    Un bijou de cou en cuir. Avec sac anti-poussières et étui.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #143
    Delvaux

    Handtas van lichtbruin leder. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir brun clair. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #217
    Delvaux

    Een handtas van donkerblauw leder. Model ‘Souverain’. In draagtas.

    Un sac à main en cuir bleu foncé. Modèle ‘Souverain’. Dans un sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 300

Similar lots by type

  • #148
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart krokodillenleder. Jaren ‘60.

    Un sac à main vintage en cuir de crocodile. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #163
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart slangenleder.

    Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #147

    Een antieke krokodillenlederen handtas.

    Un sac à main antique en cuir de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Chanel, Paris

    Een zwart lederen handtas. We voegen er een paars lederen tasje aan toe.

    Un sac à main en cuir noir. Nous ajoutons un petit sac en cuir mauve.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een antiek parasolletje met bovenaan fijn gesculpteerde motieven. sStof versleten. XIXe eeuw.

    Un parasol antique, le dessus de motifs finement sculptés. Tissu usuré. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #122

    Een lot, bestaande uit een oude hoedendoos, een hoed van Borsalino en een houten hoedenvorm.

    Un lot comprenant une ancienne boîte à chapeau, un chapeau Borsalino et un forme à chapeau en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #218

    Een 49-delig zilveren bestek voor twaalf personen in ménagère. Frankrijk, 950‰.

    Un couvert en argent de 49 pièces pour douze convives.
    No longer available
    Dim. 3143 gram
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #594
    M. Chagall

    Een lithografie. Genummerd 333/750 buiten de plaat. Gedateerd 1973 Met atelierstempel.

    Une lithographie. Numérotée 333/750 hors planche. Datée 1973. Avec tampon d’atelier.
    No longer available
    Dim. 92 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #838

    Een halfrond timpaan van meerkleurig Italiaans aardewerk met een voorstelling van de verschijning van aartsengel Gabriël aan Maria.

    Un tympan en demi-cercle en faïence italienne, représentation de l'Archange Gabriel et Marie.
    No longer available
    Dim. 33 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419
    A. Engelbrecht

    “Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.

    “La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #583

    Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.

    Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #784

    Een schouwpendule van arduin en groen marmer, getooid met een allegorische voorstelling in zamak. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en pierre de taille et marbre vert, décoration de représentations allégoriques en régule. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #172
    B. Nollet

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1700. Vervaagde signatuur op de tafelpoot. Met rapport.

    ”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Ecole flamande, vers 1700. Signature effacée sur le pied de table. Avec rapport.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 22,3 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #690

    Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.

    Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.
    No longer available
    Dim. 92 x 120 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #601

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.

    Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #764

    “Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.

    ”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #316

    Een Louis XVI-stijl witgepatineerde salongarnituur met roze bekleding. Enig herstel nodig aan de vering.

    Une garniture de salon style Louis XVI à revêtement rose. Réparations nécessaires.
    No longer available
    Dim. 102 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #851

    Een roodkoperen scheepslantaarn (mastlicht). Gemonteerd op elektriciteit. Begin XXe eeuw.

    Une lanterne navale en cuivre rouge ( lumière de mât). Montée à l'électricité. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More