Other lots by Delvaux
-
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
Sac à main en cuir tressé. Dans son sac de protection.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380
Similar lots by type
-
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380
Other lots in this auction
-
#883Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een gebeeldhouwd houten boekenstandaard in renaissancestijl. XIXe eeuw.
Un porte-livre en bois sculpté, style Renaissance. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#641“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#542Kuniyoshi UtagawaEen reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.No longer availableDim. 5,92 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#613Giovani Racca, BolognaEen Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.
Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.No longer availableDim. 40 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 260 -
#480Een paar speculaasplanken.
Une paire de planches à spéculaas.No longer availableDim. 36 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460 / 480 -
#212Joseph Van Luppen“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#831Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Une paire de candélabres en métal argenté.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#344Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#66Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Deux tables de salon en chêne à entretoises.No longer availableDim. b: 55 & 69 cmEstimate: € 25 / 40

