Other lots by Delvaux
-
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
Sac à main en cuir tressé. Dans son sac de protection.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380
Similar lots by type
-
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#124“Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Jeune femme assise”. Huile sur toile. Avec encadrement d’origine, +- 1830. Dégâts.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#777Dimitrov“Katvrouw”. Beeldje van veelkleurig Russisch porselein.
”Femme-chat”. Une statue polychrome russe en porcelaine.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Raymond De la HayePeriod: 1882-1914“De verloren zoon”. Een belangrijke ets in bruine inkt op papier. Met foto van de schilder achteraan en gesigneerd door Raymond de la Haye Jr.
”Le fils prodigue”. Une eau-forte importante, encre brun sur papier. Avec photo au dos du peintre et signé par Raymond de la Haye Jr.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#803Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een lampenvoet van groen marmer, gedragen door drie verguld bronzen voeten, getooid met saterbustes en eindigend in bokkenpoten. XIXe eeuw.
Un pied de lampe en marbre vert, porté par trois pieds en bronze, décor de bustes de satyres et se terminant en pieds de bouc. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 36 cm (zonder kap)Estimate: € 80 / 120 -
#604“Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.
”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Trois petites tables rondes en laiton à tablettes en verre.No longer availableDim. Ø: 27 - 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#781Een lot tijdschriften en verhalen:- 15 uitgaven van ‘Ohee’. Jaren ‘60.- ‘Wham!’ weekblad.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 uitgaven van Junior Press Strip met verhalen van ‘Spiderman’, ‘Korak’ en ‘Tarzan’. Jaren ‘70. - 3 verhalen van ‘Rock Vanguard’.- 2 verhalen van ‘Buffalo Bill’.- Enkele tijdschriften, waarbij ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Een album van ‘Robin’.- Een album van ‘Jim Lont’.
Un lot de magazines et autres:- 15 parutions de ‘Ohee’. Années ‘60.- ‘Wham!’ magazine.- Sitah het grote Opperhoofd’.- 20 parutions de Junior Press Strip avec des histoires de ‘Spiderman’, ‘Korak’ et ‘Tarzan’. Années ‘70.- 3 histoires de ‘Rock Vanguard’.- 2 histoires de ‘Buffalo Bill’.- Quelques magazines, dont ‘Pats’, ‘Mickey’, ‘Robbedoes’ & ‘Kuifje’.- Un album de ‘Robin’.- Un album de ‘Jim Lont’No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#464Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#771Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Un lot de lecture ancienne:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Couverture avant restaurée.- “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Années ‘60. Edité par NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mai 1949 & 28 août 1949.- “De Humorist”. Annexe de Panorama- Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#283Een lotje zilver, bestaande uit twaalf kleine lepeltjes en negen vorkjes. Nederlandse keuren.
Un lot d’argent, comprenant douze petites cuillères et neuf petites fourchettes. Poinçons Néerlandais.No longer availableDim. 167,3 gramEstimate: € 65 / 85

