Other lots by Delvaux
-
#131DelvauxEen lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.
Sac à main en cuir tressé. Dans son sac de protection.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380
Similar lots by type
-
#177Louis VuittonEen lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.
Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#37Een antieke krokodillenlederen dokterstas.
Une mallette médicale antique en crocodile.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#433Oude houten graanschepel.
Une ancienne pelle à grains.No longer availableDim. L. 115 cmEstimate: € 20 / 25 -
#405Dinh VanEen te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Un petit couloir en laine nouée main.No longer availableDim. 145 x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Van der Meersch“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#471Val Saint-LambertDriedelig toiletstel van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#563Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 80 -
#672Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
Un miroir de cheminée à encadrement doré, un vase fleuri et une tête de lion dans la coiffe. Période Napoléon III. Dégât à la coiffe.No longer availableDim. 172 x 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585Een sobere roodgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre à patine rouge.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150 -
#878Een bronzen aquamanile. Vlaanderen, omstreeks 1700.
Une aquamanile en bronze. Flandres, +- 1700.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.
Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#640Een paar kleine commodes van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites commodes en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 cm, b: 60 cmEstimate: € 220 / 260

