Other lots by Delvaux
#295DelvauxEen handtas met bijbehorende portefeuille van rood leder.
#221DelvauxEen handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280 / 320
#188Louis VuittonEen lederen handtas, model “Ellipse”. Met stofhoes.
#344Een avondtasje van slangenleder.
Sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#152CartierEen handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150 / 180
#318Vogelkooi naar de Victoriaanse tijd.
Cage à oiseaux de style Victorien.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#491Een zittende Boeddha van gesculpteerd steen op houten sokkel.
Bouddha assis en pierre sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#647Een schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van landschappen en personages. Onderaan gemerkt. Naar het Chine de commande.
Petit bol en porcelaine de Chine polychrome à décor de paysages et de personnages. Marque sous la base. D’après les Chines de Commande.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 160 / 180 -
#273Val Saint-LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.
#614Eugène Van MieghemPeriod: 1875-1930“Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 400 / 600 -
#689Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#331Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#43Een caféspaarpot van terracotta in de vorm van een eend.
#154Charles GouweloosPeriod: 1867-1946“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 160 / 220