Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.

Een handtas van het merk Lancel met bijpassende stofhoes.

Un sac à main de la marque Lancel avec sac anti-poussières.
SKU: 2011180301.
Categories: curiosa, Mode.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #301
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #751

    Een lot van vijf Kameroenese en Zaïrese maskers.

    Un lot de cinq masques, Cameroun et Zaïre.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #353

    Een antiek poppenbed.

    Un lit pour poupées antique.
    No longer available
    Dim. 40 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #307

    Een antieke vogelkooi.

    Une cage à oiseaux ancienne.
    No longer available
    Dim. H: 57 cm, B 38 cm, D: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #177

    Zwarte lederen handtas van het merk Céline. Met stofhoes.

    Un sac à main de la marque Céline en cuir noir. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 330 / 380
  • #298

    Een Bretoens houten miniatuurkastje.

    Une petite armoire miniature bretonne.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm; B: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #673

    Een Nigeriaans Yorubamasker.

    Un masque Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #683

    Een Zaïrees Pende masker.

    Un masque Pende, Zaïre.
    No longer available
    Dim. l 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #283

    Een beige ‘vintage’ handtas van het merk Céline. Met stofhoes.

    Un sac à main vintage de la marque Céline beige. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180
  • #533

    Een lot van vier maskers uit Kameroen.

    Un lot de quatre masques du Cameroun.
    No longer available
    Dim. L : 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #207

    Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #435

    Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.

    Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 140 / 150

Other lots in this auction

  • #706

    Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis de Caucase en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 170 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.

    Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Een lang gerekt Chinees vaasje van meekleurig eierschaalporselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. In etui.

    Un vase à col long chinois en porcelaine polychrome coquille. Décoration de fleurs. Marque sous la base. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #662
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #149
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.

    ”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #590

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #1

    “Twee uilen op een tak.” Een beeld uit gegoten kristal.

    ”Deux hiboux sur une branche”. Une statue en cristal coulé.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #377

    Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.

    Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.

    Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.
    No longer available
    Dim. 74 x 61 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607
    Muller frères, Lunneville

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #784

    Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More