Similar lots by type
-
#568Delvaux
Een lederen handtas. Model Brillant. Met stofhoes.
Sac à main en cuir. Modèle Brillant. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#198
“Acropora Gravida”. Een witte koraal op een sokkeltje van kunststof.
“Acropora Gravida”. Un corail blanc sur un socle en plastique.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#73
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.
Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#88
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons op een roze marmeren sokkel. Gesigneerd en met stempel van de ‘Compagnie des bronzes de Paris’.
Petit buste de dame en bronze à patine brune sur socle en marbre rose. Signé et avec cachet de la Compagnie des Bronzes de Paris.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#474Eric KengenPeriod: °1952
“Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.
“Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#711
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt en gedateerd 1982.
Paire de vases pansus en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base et la date 1982.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#95
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 700 / 800 -
#412
Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.
Lustre en vitrail à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#731
Een Afrikaans masker van ebbenhout en ivoor.
Masque africaine en ébène et ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 160 -
#206
Een imposante buffetkast van gesculpteerd notenhout in Spaanse renaissancestijl met drie grote laden en twee paneeldeuren met smeedijzeren hengsels en de zijkanten versierd met cassettes. Begin XIXe eeuw.
Imposant buffet en noyer sculpté de style Renaissance Espagnole ouvrant à trois tiroirs et deux portes aux panneaux. Charnières en fer forgé. Côtés décorés de cassettes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 117 x 224 x 60 cmEstimate: € 300a / 500 -
#298
Een lot zilver, bestaande uit een gedreven theezeefje, een tafelbelletje en een schaaltje. We voegen er een messingen schaaltje met een ingelegde 925‰ zilveren Griekse munt aan toe. (Gewicht zonder schaaltje).
Lot d’argent comprenant un tamis à thé, une sonnette de table et un petit plat. Nous ajoutons un petit plat en laiton incrusté d’une pièce de monnaie grecque en argent 925‰ (poids sans plat).No longer availableDim. 155,35 gEstimate: € 60 / 100 -
#762
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120