Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#188Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 86 cmEstimate: € 130 / 150 -
#183Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 130 / 150 -
#211Delvaux, BruxellesEen handtas van wit leder.
Un sac à main en cuir blanc.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 230 / 260
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#481Nkisi nkoni. Congolese fetisj met spijkers. Houten beeld. DRC.
Nkisi nkoni. Fétiche congolais avec des clous. Statue en bois. RDC.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 140 / 180 -
#411Drie netsukés van gesculpteerd ivoor in de vorm van wijzen. Alledrie gesigneerd onderaan.
Trois netsukes en ivoire sculpté en forme de sages. Tous trois signés en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#387“Dansende jonge vrouw”. Een bronzen beeld op onyxen sokkel.
Jeune femme dansante . Une statue en bronze sur un socle en onyx.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 130 / 150 -
#549Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 250 / 400 -
#57KundoEen messingen tafelklokje met perpetuümmechanisme. Onder stolpje. Met sleuteltje en in werkende staat.
Une horloge de table en laiton à mécanisme perpétuel. Sous cloche. Avec clé et en état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#556Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 545 x 130 cmEstimate: € 300 / 500 -
#541Een zittende Thaise Boeddha van brons op houten sokkel.
Un Bouddha thaï en bronze assis sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#49Jaky LefrançoisVier landschapjes, aquarel op papier. Allen gesigneerd.
Quatre paysages, aquarelle sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 4,5 x 6 & 15 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Een kersenhouten salontafel met twee laden en het blad versierd met fruithouten inlegwerk.
Une table basse en bois de cerisier avec deux tiroirs et le plateau décoré de marqueterie de bois fruitier.No longer availableDim. 40 x 60 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#552L. LecomtePeriod: °1931“Brug over het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pont sur l'eau . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 66 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#569Paul JoostensPeriod: 1889 - 1960“Kubistische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Composition cubiste . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#573Een paar vierkante vazen van Chinees porselein, versierd met een decor van personages, bloemen en paradijsvogels. Volksrepubliek China.
Une paire de vases carrés en porcelaine chinoise décorés de personnages, de fleurs et d'oiseaux de paradis. République populaire de Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 200


