Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handtas van okergeel leder.
Een handtas van okergeel leder.
Delvaux, Bruxelles

Een handtas van okergeel leder.

Un sac à main en cuir jaune ocre.
Dim. 31 x 35 cm
SKU: 2004210203.
Category: Mode.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #203
Estimate: € 470 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux, Bruxelles

  • #188
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 83 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #183
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 82 x 86 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #211
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van wit leder.

    Un sac à main en cuir blanc.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 230 / 260

Similar lots by type

  • #191
    Chopard, Genève

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 87 x 87 cm
    Estimate: € 130 / 150

Other lots in this auction

  • #71

    Een bronzen kinderbuste naar een werk van Jean-Baptiste Carpeaux.

    Buste d'enfant en bronze d'après une œuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #367

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.

    Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #521

    Een zittende Boeddha van brons. Met kralensnoer van gesculpteerde ivoren schedeltjes. Op losse houten sokkel.

    Un Bouddha en bronze assis. Avec un collier de perles de crânes en ivoire sculptés. Sur une base en bois détachée.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #652
    Emaux de Longwy

    Een diepe ovale schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van een plant in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.

    Un bol ovale profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'une plante dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveux.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #569
    Paul Joostens
    Period: 1889 - 1960

    “Kubistische compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Composition cubiste . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #561

    “Koppel”. Twee meerkleurig porseleinen likeurflessen. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur. Zuid-Europees werk.

    Koppel . Deux bouteilles de liqueur en porcelaine multicolores. Marquées en bas. L'une avec cheveu. Travail d'Europe du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #388

    Een meerkleurig glazen designvaas.

    Un vase design en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #624

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #432
    Jacky Duyck
    Period: °1947

    “Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Romain Malfliet

    “Kaai te Temse”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1944 en genummerd 47/50 buiten de plaat.

    Quai à Tamise . Une gravure. Signée, datée 1944 et numérotée 47/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 64,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #583

    Een Zuid-Ethiopische waterkruik met kamelenleer. Omo-Vallei.

    Un pichet en cuir de chameau du sud de l'Éthiopie. Vallée de l'Omo.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #96

    Een klein notenhouten meubeltje met onderaan twee gebogen laden en bovenaan legplanken. Kleine beschadiging achteraan.

    Un petit meuble en noyer avec deux tiroirs courbes en bas et des étagères en haut. Petits dégâts à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More