Other lots by Delvaux
#565DelvauxEen handtas van bruin leder. Met stofhoes.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120
#146MeshedEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#141Een likeurkeldertje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en parelmoer. Binnenin twee glazen karafjes en twaalf borrelglaasjes. (Niet origineel).
Cave à liqueur en bois laqué noir incrustée de cuivre et de nacre. Contenant deux carafons et douze goûtes en verre (pas d’origine).No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#264“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
#152Albert Gregoire“Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#488Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.
#23Een oud kompas in een gedraaide houten houder met deksel.
Boussole ancienne dans un boîtier en bois tourné.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#629“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
#514C. Platten (?)“Compositie met stoel en koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition avec chaise et vache”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31Een lot van drie oude portemonneetjes van schildpad, waarvan twee met zilver.
Lot de trois porte-monnaie anciens en écaille dont deux incrustés d’argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#184François BackvisPeriod: 1857-1926“Stilleven met rozen, perziken en druiven, geflankeerd door een schaal met frambozen en glaswerk op een gedrapeerd tafelkleed”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
“Nature morte aux roses, pêches et raisins, flanqués d’une coupe aux framboises et des verres sur une nappe drapée”. Huile sur toile. Signée et datée 1887.No longer availableDim. 120 x 83 cmEstimate: € 240 / 400 -
Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.No longer availableDim. H. 40 & 33 cmEstimate: € 60 / 100