Other lots in this auction
-
#91Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.
Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een hanglantaarn van verguld brons en geslepen glas.
Lanterne en bronze doré et verre taillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388Val Saint-LambertVier stuks kristal: twee kleurloze asbakken (1 zonder merk) en twee rode vazen.
Quatre pièces de cristal: deux cendriers incolores (1 sans marque) et deux vases rouges.No longer availableDim. H. 19 & 34 cmEstimate: € 25 / 40 -
#83Een met leder bekleed sieradenkastje in de vorm van een kleine commode met gebombeerde laden.
Un coffret à bijoux, revêtement en cuir, sous forme de petite commode aux tiroirs bombés.No longer availableDim. B. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#752Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#460Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400 -
#25Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#122Joseph VernerPeriod: 1923-1991“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#501Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
Paire de fauteuils sobres en chêne.No longer availableDim. H: 112 cmEstimate: € 40 / 60

