Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#188Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 86 cmEstimate: € 130/150 -
#183Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 130/150 -
#203Delvaux, Bruxelles
Een handtas van okergeel leder.
Un sac à main en cuir jaune ocre.No longer availableDim. 31 x 35 cmEstimate: € 470/550
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#611Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal, model Galatée. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs hexagonaux en cristal incolore taillé, modèle Galatée. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#444
“Stadszicht”. Aquarelstudie op papier. 1968.
Vue de la ville . Étude aquarelle sur papier. 1968.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
Table basse ronde avec quatre tiroirs dans la ceinture. Chêne.No longer availableDim. Ø 124 cmEstimate: € 30/50 -
#34
Een inktstel van meerkleurig porselein, getooid met een allegorische voorstelling. Ganzenveertje beschadigd, de twee porseleinen inktpotjes intact. Onderaan gemerkt.
Un encrier de porcelaine multicolore, orné d'une représentation allégorique. Plume d'oie abîmée, les deux encriers en porcelaine intacts. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#399
“Portret”. Gemengde techniek. Russische school.
Portrait . Technique mixte. École russe.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 160/180 -
#448
Houten beeld van een geknielde Luba vrouw met een kind op haar arm. DRC.
Statue en bois d'une femme Luba agenouillée avec un enfant sur le bras. RDC.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 60/80 -
#307
Een klein metalen tafellampje met een vierkant glas-in-lood kapje met een regenboog en een wolk. Enkele barsten.
Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour carré en verre teinté avec un arc-en-ciel et un nuage. Quelques fissures.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#51J B T anno 1906
Een bronzen inktstel, versierd met een voruw met handspiegel. Met twee aardewerken inktpotjes met bronzen dekseltjes. Naar art nouveau voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Un encrier en bronze, décoré d'une couronne avec un miroir à main. Avec deux pots en faïence avec couvercles en bronze. D'après l'exemple Art Nouveau. Marqué en bas.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#685
Een reeks Benezit en andere kunstboeken.
Une série de Benezit et d'autres livres d'art.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#20
Een 18 K geelgouden kleine dameshorloge te herstellen bruto: 9,62 g en een oorbel met parel 2,22 g en een 14 K geelgouden ring 4,18 g.
Une petite montre de femme en or jaune 18 carats à restaurer brut: 9,62 g et une boucle d'oreille avec perle 2,22 g et une bague en or jaune 14 carats 4,18 g.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#238
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#551Waechtersbach
Een porseleinen wildservies, gedecoreerd met diverse dieren. 15 stuks: 5 paar borden, één apart bord, een grote serveerschotel, een terrine, een kom en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service à gibier en porcelaine, décoré de divers animaux. 15 pièces: 5 paires d'assiettes, une assiette séparée, un grand plat de service, une soupière, un bol et une saucière. Marqué en bas .No longer availableEstimate: € 150/200