#458Een oude houten hoedendoos met lederen riemen.
#396Een mantel van bruin imitatiebont.
Manteau brun en fourrure d’imitation.No longer availableEstimate: € “à(à -
#395Een lot van drie bonten stola’s en een mof. O.a. Vos, wasbeer en nerts.
Lot de trois étoles en fourrure et un manchon. Renard, vison et raton laveur.No longer availableEstimate: € 60 / 80
#332Hilde Hendrickx“Stilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
#638Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.
#5Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 80 / 120 -
“Paysan japonais avec son enfant sur le dos”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 300 / 500 -
#422Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#157Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#351“Chocolat Cosmopolite Anvers”. Oude reclameplaat.
#234Jean-Pierre Van Den BroeckPeriod: 1914-1989“Molenzicht met geiten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de moulin aux chèvres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Valentijn BingPeriod: 1812-1895“De openbare verkoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1849.
“La vente aux enchères publique”. Huile sur toile. Signée et datée 1849.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 25000 / 28000