#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
#321MulberryEen tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350
#258“Strandvermaak”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
#279Alphonse ProostPeriod: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957“Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#137“Naakte baadster”. Gemengde techniek.
#386Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#8Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#381Een groot lot orthochromatische fotonegatieven op glas, met betrekking tot etnografie, antropologie, natuurkunde, landschappen, enz.
Un grand lot de négatifs orthochromatiques de photographies sur verre en relation avec l'ethnographie, l'anthropologie, sciences, paysages, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#301Een balustervaasje en een dekselvaasje van cloisonné op messing.
#424“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
#373Een jeneverkruik van steengoed. Begin XXe eeuw.
Une cruche à genièvre en faïence. Début XXème siècle.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 30 / 40