Similar lots by type
-
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#121Delvaux, BruxellesEen handtas van zwart leder met een geweven motief. Met spiegeltje en aankoopbewijsje. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir à motif tissé. Avec petit miroir et reçu d’achat. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#151Delvaux, BruxellesEen handtas in toile-de-cuir, model “Chardonnay”. Met originele draagtas.
Un sac à main en toile-de-cuir, modèle “Chardonnay”. Avec sac d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#38Chr. Lammerer, RegensburgEen oude rode studentenkepie in originele doos.
Un képi d’étudiant rouge dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#321MulberryEen tas van geel leder.
Un sac en cuir jaune.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#60Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.
Un pendentif tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 31,37 gEstimate: € 700 / 800 -
#293Een dekselvaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld Cantondecor. Op houten sokkels.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor Canton polychrome. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192“Inname van een havenstad”. Olieverf op doek. XVIIIde eeuw.
”Saisie d’un village portuaire”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 83 x 130 cmEstimate: € 500 / 800 -
#258“Strandvermaak”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#261“Grachtengezicht in Nederland”. Olieverf op doek.
”Vue de canal au Pays Bas”. Huile sur toile.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Andrei MedinskiPeriod: °1948“Landweg”. Olieverf op paneel. 1992. Roemeense school.
”Chemin de campagne”. Huile sur panneau. 1992. Ecole romane.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#365Een eikenhouten dekenkoffer met onderaan twee laden. XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne, le dessous à deux tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een zeer gevarieerd lot oude foto’s op papier en op glas met zeer uiteenlopende thema’s, alsook enkele boeken ivm fotografie, enz...
Un lot varié de photographies anciennes à thématiques divers, des livres, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#68Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.
Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné met bloemenmotieven. Japan, tijdperk Meiji.
Une paire de vases en bronze, décoration de deux frises en cloisonné à motifs floraux. Japon, période Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200

