Similar lots by type
-
#399
Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15/25 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200/300 -
#676
Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200/240 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#636
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20/25 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120 -
#625De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150/200 -
#616De Coene
Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#626De Coene
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200/300 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80/120 -
#386
Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/160 -
#705
Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#820
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#602Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100/120 -
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#823
Een vouwstoel van gesculpteerd notenhout met gecanneerde zit en rug.
Chaise pliante en noyer sculpté aux siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#807
Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#411Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Reclame-uitgave voor Groep Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Zeer goede staat, met zelfklever van het Agentschap op voorpagina. Drie exemplaren.
Suske en Wiske. “De Zilveren Appels”. Edition publicitaire du groupe Argenta. Ed. Standaard-Boekhandel 1981. Très bon état avec autocollant de l’agence sur la première page. Trois exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#131
Kindje op een bok. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
Petit enfant sur un bouc. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#359
Een lot grafiek:- “Het gebed voor het eten”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Félix Gogo.- “Zicht op Lier”. Kleurenets. Buiten de plaat gesigneerd Marten Van der Loo.- “Begijnhofpoort”. Kleurenets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 129/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “La prière avant de manger”. Eau-forte. Signée hors planche: Félix Gogo.- “Vue de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche; Marten van der Loo.- “Porte de béguinage”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 129/350 hors planche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#688Dinky Toys
“Packard Convertible”. Een miniatuurauto. No.132.
“Packard Convertible”. Voiture miniature. N° 132.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#650
Vier verschillende grote en kleine sjaaltjes. Eén van Antwerpen 1993.
Quatre châle différents dont un d’Anvers 1993.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#774
Een kabinetje van wortelfineer met veertien kleine laden en een deurtje.
Petit cabinet en placage de ronce ouvrant à quatorze petits tiroirs et une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#11
Een sigarettenkoker en bijpassende aansteker van gedreven en ajour zilver. Duits werk, tweede gehalte. Op onyxen basis.
Suite d’un étui à cigarettes et d’un briquet. Argent repoussé et ajouré. Travail allemand, deuxième titre. Sur base en onyx.No longer availableDim. H. 18, 12 cmEstimate: € 180/240 -
#10
Twee ringen van 18 karaats geel goud, waarvan één in de vorm van een hand.
Deux bagues en or jaune 18 ct dont une en forme d’une main.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 80/120 -
#123
Zes lepeltjes van verguld zilver, versierd met een floraal motief en ingelegd met email. 84 Zolotnik of te 875 ‰.
Six cuillères en vermeil décorées de fleurs en émaillées. Poinçon de 84 zolodnik ou 875‰.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#561Solia
Een aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
Vase design en faïence d’après un modèle de Jolanta Veziorna.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 75/90 -
#324Jef Van Tuerenhout
“Man met paard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme et cheval”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#99Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 120/160