Other lots in this auction
-
#279Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#372Bernard Charroy“Meisje in tuinstoel”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#367Een paar diepe schotels van meerkleurig Delfts aardewerk. XVIIe eeuw. Haarscheuren.
Une paire de plats en faïence de Delft. XVIIème siècle. Cheveux.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#450Een 18 karaats geel goud gegraveerde zakhorloge met sleutel. (glas ontbreekt en letsel).
Un remontoir à clé en or jaune 18 ct gravé. (verre manquant et dégâts).No longer availableDim. bruto: 25,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#94Edmé RousseauPeriod: 1815-1868“De kaartlegster”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
”La diseuse de bonne fortune”. Un dessin à la plume, lavis. Signé et daté 1835.No longer availableDim. 28 x 24 cmEstimate: € 200 / 250 -
#834Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
Un lot de trois planches à spéculoos et trois moules à chocolat.No longer availableDim. l: 27 - 49 cmEstimate: € 100 / 140 -
#428Een metalen reisklokje uit het Zwarte Woud. Gemerkt Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.
Une petite pendule de voyage de la Forêt Noir. Porte la marque Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#56Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une table octogonal en chêne sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. 75 cm Ø 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#304W. Claes“Grazende koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches broutant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#897MeissnerEen vaasje en karaf van geslepen kristal met bloemendecor. Karaf gemerkt met handtekening.
Un petit vase et une carafe en cristal taillé avec décor de fleurs. La carafe porte une signature.No longer availableDim. h 32 cm & 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#176Een gebeeldhouwd eikenhouten bureau met opzet in neogotische stijl. Onderaan drie laden en twee deuren, in het opzet een deurtje en twee laden. We voegen er een gebeeldhouwde stoel in barokke stijl aan toe.
Bureau en chêne de style gothique. Le bas à trois tiroirs en ceinture et à deux portes. Le dessus à deux tiroirs et une petite porte. Nous ajoutons une chaise en chêne sculpté dans le même genre.No longer availableDim. 140 x 142 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#719Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.
Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 40 / 60

