#579
“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#346
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#482
“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
”Enfant à cloche-pied”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16cmEstimate: € 80/100 -
#288
Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
#477
Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#602
#52Mariette Lydis
“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#101
Een wassen Madonna met kind met kanten sluier. Onder een grote glazen stolp
Une Vierge à l’Enfant en cire et voile en dentelle. Sous une grande cloche en verre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 30/40 -
#637Vic GentilsPeriod: 1919-1997
Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.
Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 200/250 -
#6
Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.
Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#185Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100/150