Other lots in this auction
-
#94Jef Bourgeois
“Stilleven met bloemen en pop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et poupée”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. 1875. Leopold II.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce. 1875. Léopold II.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 450/550 -
#491
“Zittende Boeddha.” Ivoren beeldje op sokkel.
”Bouddha assis”. Une statue en ivoire sur un socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 120/200 -
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
Une série de six chaises style Louis Philippe, revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#35
Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 150/200 -
#235
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 300/400 -
#689
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging in de bomen.
”Paysage, rivière”. Huile sur toile. Sans signature. Petit dégât dans les arbres.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#222Alfons Van Beurden
“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poivrons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#53
“Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.
”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40/60 -
#128
Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.
Un cerf en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 100/150 -
#634
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
Un vase en verre Murano, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55/65