Similar lots by type
-
#586Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#825Mercy Park LightingEen lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#635Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#242Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#2Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774B & HTwee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#845Ligne RosetEen tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#673Catellani & SmithEen grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 400 / 500 -
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#815Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#83Een zeshoekige lantaarn van bruingepatineerd plaaster, versierd met waterspuwers naar voorbeeld van deze op de OLV-kathedraal te Antwerpen.
Lanterne hexagonale en plâtre à patine brune.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75 / 100 -
#550Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#323Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#804ScaglioneEen paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.
Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.
Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#231Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 450 -
#103Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40 -
#840Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.
Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#775Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#835Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#726Fritz Hansen, DenmarkEen met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.
“Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#23Een lot verzilverd metaal, bestaande uit zes wijnbekers, enkele schaaltjes, drie etuis met bestek, een koffiepotje, enz.
Lot de métaux argentés comprenant six gobelets à vin, quelques petits plats, trois étuis aux couverts, une petite cafetière etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#329Victor Uytterschaut“Bomen in het bos en boomgaard”. Twee ingekleurde aquarels. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois” et “Verger”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableDim. 44 x 28 en 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#500Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 500 / 700 -
#19Van den fries (?)“Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.
“Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#494DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#522“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#90Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#716Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.No longer availableDim. 240 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#576Een ‘Barcelona chair’ met ottoman van chroom en bekleed met zwart imitatieleer, naar ontwerp van Mies van der Rohe.
Barcelona chair et ottomane en chrome et simili noir, d’après le modèle de Mies van der Rohe.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#14Een lot speciale uitgaven van Suske-en-Wiske-albums van Het laatste Nieuws, een fotoboek van de Kuifje-musical en een reproductie van een satirische cartoon met Haddock.
Lot d’éditions spéciales de Suske en Wiske par Het Laatste Nieuws, un livre aux photos du Musical Tintin et une reproduction d’un dessin satirique de Haddock.No longer availableEstimate: € 35 / 40

