Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
Dim. Ø 45 cm
SKU: 0402200439.
Category: Verlichting.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #439
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #586

    Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.

    Une paire de candélabres en bois patiné gris.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #825
    Mercy Park Lighting

    Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.

    Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #635

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #242

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #2

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #774
    B & H

    Twee design hanglampen met roostertjes.

    Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #845
    Ligne Roset

    Een tafellamp, model ‘Ellipse’.

    Lampe de table, modèle “Ellipse”.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #673
    Catellani & Smith

    Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.

    Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #739

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #719

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #815

    Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #83

    Een zeshoekige lantaarn van bruingepatineerd plaaster, versierd met waterspuwers naar voorbeeld van deze op de OLV-kathedraal te Antwerpen.

    Lanterne hexagonale en plâtre à patine brune.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.

    Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #550

    Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.

    Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø 60 - Ø 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #182

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #323

    Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.

    Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #804
    Scaglione

    Een paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.

    Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #41

    Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.

    Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #223

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #231

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #103

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #840

    Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.

    Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #775

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #835

    Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.

    Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #726
    Fritz Hansen, Denmark

    Een met leder beklede Seven chair met armleuningen naar ontwerp van Arne Jacobsen uit de jaren ‘50. Onderaan gemerkt. Lichte slijtage.

    “Seven chair” recouverte de cuir aux accoudoirs. D’après Arne Jacobsen des années ‘50. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #145

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #23

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit zes wijnbekers, enkele schaaltjes, drie etuis met bestek, een koffiepotje, enz.

    Lot de métaux argentés comprenant six gobelets à vin, quelques petits plats, trois étuis aux couverts, une petite cafetière etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Victor Uytterschaut

    “Bomen in het bos en boomgaard”. Twee ingekleurde aquarels. Gesigneerd.

    “Arbre dans le bois” et “Verger”. Deux aquarelles. Signées.
    No longer available
    Dim. 44 x 28 en 33 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #500

    Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.

    Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.
    No longer available
    Dim. 80,30 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #19
    Van den fries (?)

    “Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.

    “Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #494
    Dali

    Een lithografie uit de reeks “La divine comédie”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Lithographie de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #522

    “Dame met hoed”. Aquarel op papier.

    “Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #90

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.

    Carpette d’Orient en coton mercerisé. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 240 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #576

    Een ‘Barcelona chair’ met ottoman van chroom en bekleed met zwart imitatieleer, naar ontwerp van Mies van der Rohe.

    Barcelona chair et ottomane en chrome et simili noir, d’après le modèle de Mies van der Rohe.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #14

    Een lot speciale uitgaven van Suske-en-Wiske-albums van Het laatste Nieuws, een fotoboek van de Kuifje-musical en een reproductie van een satirische cartoon met Haddock.

    Lot d’éditions spéciales de Suske en Wiske par Het Laatste Nieuws, un livre aux photos du Musical Tintin et une reproduction d’un dessin satirique de Haddock.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More