#594Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#790Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#383Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#645Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#805Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#640Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#635Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
#599Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#615Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#733Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
Deux différentes lanternes anciennes.No longer availableDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 42 / 50
#251Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.
#140“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#408Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
#78Russische icoon met centraal de Verrijzenis, omringd door een Moeder Gods van Kazan, het Doopsel van Christus, het Hoofd van Johannes de Doper, de Martelares Paraskeva, het Doodsbed van Maria en de H. Nicolaas. Zwaar verguld en met cloisonnéschildering op de rand. XIXde eeuw. Barsten in de verflagen.
Icône russe avec la Résurrection dans le centre, entourée de la Mère de Dieu de Kazan, le baptême du Christ, la Tête de St-Jean-Baptiste, la Martyre Paraskeva, la mort de Marie et Saint-Nicolas. Dorure importante et avec imitation de cloisonné peinte sur les bordures. XIXe siècle. Fissures dans la peinture.No longer availableDim. 53,5 x 44,5 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#401MuranoTwee beeldjes van gekleurd glas met voorstelling van zwanen.
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
#235Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 600 / 700 -
#7Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#649Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière aux roses en verre et avec coupe centrale en pâte de verre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. coupe: Ø 30 cmEstimate: € 120° / 200 -
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#631Een antiek servies van Limogesporselein met decor van blauwe bloemetjes, bestaande uit 28 grote borden, 8 kleine borden, 5 diepe borden, een grote en twee kleine terrines, een slakom, twee sauskommen, drie tazza’s, drie langwerpige serveerschotels en drie ronde serveerschotels. Onderaan gemerkt.
Service ancien en porcelaine de Limoges à décor de bleuets, comprenant 28 grande assiettes, 8 assiettes à dessert, 5 assiettes creuses, une grande et deux petites terrines, un saladier, deux saucières, trois tazza, trois plats de service allongés et trois ronds. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 200 / 300