#465
Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
#658
#805
Een vintage hanglamp met drie gekleurde glazen kappen aan messingen frame.
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#645
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#595Artemide Milano
#448
#733
Twee verschillende kleine oude hanglantaarns.
#785
Napels
#585LUCI
#635
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#793
#795
Een messingen luchtertje met drie lichtpunten en bloemvormige glazen kapjes.
#387
#790
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#625
#799
#383
Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.
#640
Een bronzen luchter met acht lichtpunten.
#615
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#605
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#630
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#463
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100/120 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,70 ctNo longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 500/600 -
#531
Een hoge balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Oude restauratie aan de rand.
Haut vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Ancienne restauration au bord supérieur.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 300/500 -
#361
Een paar bain-maries van verzilverd metaal. Engels, tijdperk Victoria.
#239
“Madonna”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Begin XVIIe eeuw.
#381
“Tijd”. Een documentatieboek over oude klokken en horloges.
#46
#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#557
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150/200 -
#366
Twee kinderstoeltjes van hout en metaal uit de jaren 70.
#569
“Abstract”. Gemengde techniek.
#370
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 1,10 c et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 1500/1600