Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.

Een hanglantaarn van geelkoper en glas, versierd met vier musicerende engeltjes.

Lanterne en cuivre jaune et verre décorée de quatre angelots musiciens.
Dim. H. 55 cm
SKU: 0402200840.
Category: Verlichting.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #840
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #775

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #845
    Ligne Roset

    Een tafellamp, model ‘Ellipse’.

    Lampe de table, modèle “Ellipse”.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #835

    Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.

    Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #2

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #41

    Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.

    Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #323

    Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.

    Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.

    Une paire de candélabres en bois patiné gris.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    Een bollantaarn met vier lichtpunten.

    Une lanterne boule à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #825
    Mercy Park Lighting

    Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.

    Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #719

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een zeshoekige lantaarn van bruingepatineerd plaaster, versierd met waterspuwers naar voorbeeld van deze op de OLV-kathedraal te Antwerpen.

    Lanterne hexagonale en plâtre à patine brune.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #804
    Scaglione

    Een paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.

    Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #103

    Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #774
    B & H

    Twee design hanglampen met roostertjes.

    Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #635

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #815

    Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.

    Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #790

    Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.

    Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #673
    Catellani & Smith

    Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.

    Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #231

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #223

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #182

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #739

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #550

    Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.

    Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. Ø 60 - Ø 50 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #24

    Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.

    Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een dekselkommetje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Pot couvert en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #458

    Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #422

    “De rede van Amsterdam.” Gravure. Klein gaatje.

    “La rade d’Amsterdam”. Gravure. Petit trou.
    No longer available
    Dim. 33 x 185 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #694
    Octaaf Rotsaert
    Period: 1885 - 1964

    “Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #174
    Frans Roofthooft

    “Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs avec statuette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #385
    Longines Quartz

    Een polshorloge met lederen bandje. Roestvrij staal.

    Montre à bracelet en cuir. Acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.

    Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.
    No longer available
    Dim. 204 x 180 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #299
    Adrianus Van der Schouw

    “Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #604

    “Kubistische compositie”. Een gegoten en gepolychromeerd kunstwerk. Onleesbaar gesigneerd. Kleine barst aan de rand.

    “Composition cubiste”. Objet d’art moulé et polychromé. Illisiblement signé. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #61

    Een kinderbuste van wit marmer. Op sokkel. Schade.

    Buste d’enfant en marbre blanc. Sur socle. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.
    No longer available
    Dim. 4,44 g
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More