Similar lots by type
-
#775
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#2
Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#242
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#41
Een lampje in art decostijl in de vorm van een musicerende pierrot bij een lantaarnpaal.
Petite lampe de style art déco en forme d’un Pierrot musicien près d’une lanterne.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#83
Een zeshoekige lantaarn van bruingepatineerd plaaster, versierd met waterspuwers naar voorbeeld van deze op de OLV-kathedraal te Antwerpen.
Lanterne hexagonale en plâtre à patine brune.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40/60 -
#835
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#323
Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.
Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#774B & H
Twee design hanglampen met roostertjes.
Deux lampes à suspendre design aux petites grilles.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#719
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#550
Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80/100 -
#815
Een grote metalen kandelaar in renaissancestijl, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal, style Renaissance, monté en lampe.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 30/50 -
#845Ligne Roset
Een tafellamp, model ‘Ellipse’.
Lampe de table, modèle “Ellipse”.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50/60 -
#790
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100 -
#586
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#223
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400/440 -
#439
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#103
Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood, versierd met een bloemendecor.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitraux, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#804Scaglione
Een paar trapvomige schemerlampen van albast. Beide met haarscheur.
Paire de lampadaires en forme d’escalier en albâtre. Les deux avec cheveu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#825Mercy Park Lighting
Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.
Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 30/50 -
#673Catellani & Smith
Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
Grande lampe à suspendre, modèle “Fil de Fer”.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 400/500 -
#182
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#366
Een paar Engelse notenhouten stoelen.
Paire de chaises en noyer de style anglais.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 50/60 -
#464
Een vijfdelig setje van roodgeglazuurd Belgisch aardewerk. Jaren ‘60.
Garniture cinq pièces en faïence belge à glaçure rouge. Années ‘60.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#751
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 70/100 -
#241
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#502J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Villers sur Semois”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Villers sur Semois”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#529
Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.
Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 150/200 -
#175
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 27,35 gEstimate: € 750/850 -
#819Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Interieur Begijnhofkerk te Mechelen” (épreuve d’artiste) en “Begijn bij het raam in het Mechelse begijnhof” (genummerd 164/300). Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur de l’Eglise du Béguinage de Malines” (épreuve d’artiste) et “Béguine devant la fenêtre dans le Béguinage de Malines” (numérotée 164/300). Deux eaux-fortes en couleur. Signées hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#632Bram Van VeldePeriod: 1895-1981
“Masker”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 93/100.
“Masque”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 93/100.No longer availableDim. 74 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#251
“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/150 -
#810
Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.
Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#590
“De geboorte van Christus”. Een Russische icoon. Tweede helft XVIIIe eeuw.
“La Naissance du Christ”. Icône russe. Seconde moitié du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 35,3 x 30,5 cmEstimate: € 200/300