#167Een decoratieve zilveren spiegel en borstel met Nederlandse keuren tweede gehalte.
Un miroir en argent et une brosse, poinçons des Pays Bas, deuxième titre.No longer availableDim. l: 26 en 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#275Pazuki LondonEen wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#573“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
#135DavidoffEen bruin lederen agenda met ringen.
#336Een paar sobere eikenhouten armstoelen.
#422Charles DelportePeriod: 1928-2012“Personages”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#769Julien CreytensPeriod: 1897-1972“Stadsgezicht”. Aquarel. Gesigneerd.
”Vue de ville”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 34,5 x 50,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Ferdinand LeyPeriod: 1879-1938“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Mandarina DuckEen grijze pennenzak van textiel en leder.
#230Een peervormige natuurlijke zwarte diamant in gesloten AIG certificaat van 2,04 ct.
Diamant naturellement noir taillé en poire dans un certificat fermé AIG. 2,04 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#496KeshanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 282 x 180 cmEstimate: € 200 / 300