#137Een 19de eeuwse Siciliaanse koets decoratie. In hout en smeedijzer en polychromie. Met initialen V.C. Met flankende draken in het midden.
A 19th-century Sicilian carriage decoration. Made of wood, wrought iron, and polychromy. Featuring the initials V.C. Flanked by dragons in the center.No longer availableDim. 95x33x35 cmEstimate: € 260 / 340 -
#256Florence Knoll Knoll StudioEen vintage design salontafel met rechthoekig, gechromeerd metalen frame en glazen blad. Ontwerp door Florence Knoll voor Knoll Studio. Onderaan gemerkt.
A vintage design coffee table with a rectangular chrome metal frame and glass top. Designed by Florence Knoll for Knoll Studio. Marked at the bottom.No longer availableDim. 43 x 114 x 57 cmEstimate: € 400 / 600 -
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#599F.H. Hilverdink“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's boat at sea". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#414Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
"Antverpia". A lithograph on paper. Signed and dated '51 at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#344Gerard Cox“Heidezicht”. Een pasteltekening op papier, gesigneerd G. Cox.
"Heidezicht". A pastel drawing on paper, signed G. Cox.No longer availableDim. 28 x 37.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#43Een porseleinen tabakspot met messingen monturen en decoratie van een zwaan bovenaan in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
A porcelain tobacco jar with brass mounts and decoration of a swan in baroque style on the top. Marked on the bottom.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
"Radar". A pair of vintage design chairs with lacquered wooden seat and metal frame. Designed by Willy Van Der Meeren for Tubax.No longer availableDim. 78 x 38 x 42 cmEstimate: € 300 / 400