#120Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.64 ct in total.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 750 / 850 -
#119Een gepolychromeerd houten hoogreliëf met een Madonna en Kind, God de Vader en engelen. Omstreeks 1900.
A polychrome wooden high relief with Madonna and Child, God the Father, and angels. Circa 1900.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#567Een lot van 8 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 8 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#291Een kaststel in geglazuurd barbotine aardewerk met kleine schade, toegevoegd 2 barbotine coupes. De 2 toegevoegde stukken vertonen grotere schade. Ca 1900.
A set of glazed barbotine earthenware vases with minor damage, accompanied by 2 barbotine cups. The 2 additional pieces show more significant damage. Circa 1900.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150