#369“Op visite”. Een Japanse houtsnede naar Katsu Shunsho uit de bundel Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.
"On a Visit." A Japanese woodblock print by Katsu Shunsho from the series Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.No longer availableDim. 16.5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#322“Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.
"Spring Blossoms". A painting, oil on board, signed Walter Elst, with studio stamp on the back.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#166DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
A design living room set in grey leather with metal legs, consisting of a 3-seater and a 2-seater. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#11Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#3Drie veelkleurige porseleinen beeldjes, een bloemenverkoper (H. 17 cm), een keizerin (H. 18 cm) en een jonge vrouw met een windhond op een bankje (H. 17 cm). Saksische merken, omstreeks 1900.
Three multi-colored porcelain figurines, a flower seller (H. 17 cm), an empress (H. 18 cm), and a young woman with a greyhound on a bench (H. 17 cm). Saxon marks, circa 1900.No longer availableEstimate: € 35 / 50