#406Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#547Een handgeknoopt oosters tapijt, blauw en wit met dieren en een boom.
A hand-knotted oriental carpet, blue and white with animals and a tree.No longer availableDim. 235 x 140 cmEstimate: € 120 / 180 -
#433Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
A mixed lot of 5 Tuareg artifacts, including a leather bag, 2 daggers with leather sheath, a knife with leather sheath, and a pipe in a leather pouch.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,67 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.67 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#117Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
A lot of 23 State-Police insignias by Gode. Housed in a collector's case.No longer availableDim. 6.5 x 41.5 x 23.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
A lot of 24 crystal glasses with stems. Marked VSL at the bottom.No longer availableDim. h 11.5 x Ø 6 cmEstimate: € 60 / 80