#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#278Een lot van drie theaterdoekgewichten in barokke stijl.
A lot of three baroque-style theater curtain weights.No longer availableDim. H: 21cm & 18.5cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 700 / 800 -
#50Een 14 kt geelgoud en zilveren Vlaams kruis met bijpassende oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
A 14 kt yellow gold and silver Flemish cross with matching earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 12,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een handgeknoopt Chiraz tapijt.
A hand-knotted Chiraz carpet.No longer availableDim. 246 x 166 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#2“Moeder met kind”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
"Mother with child". A print on paper, based on the work of Picasso.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599F.H. Hilverdink“Vissersboot op zee”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Fishermen's boat at sea". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#125Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
"Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.No longer availableDim. 75 x 53 x 61 cmEstimate: € 1000 / 1200