#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#18HergéEen lot van 5 stuks Kuifje memorabilia bestaande uit een horloge met de afbeelding van Bobbie, achteraan gemerkt. Citime Editions, Hergé T.L., een blikken doos, een postzegelreeks, een schilderij en een ingekaderde print.
A lot of 5 pieces of Tintin memorabilia consisting of a watch depicting Snowy, marked Citime Editions, Hergé T.L., a tin box, a series of stamps, a painting, and a framed print.No longer availableDim. 35 x 27 (schilderij)Estimate: € 40 / 60 -
#471“Zwijgend”. Een in aardewerk geglazuurd beeld. Vermoedelijk door Géo Martel, Dèsvres.
"Silent". A glazed earthenware sculpture. Presumably by Géo Martel, Dèsvres.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#72Jos Beeck“De houtsprokkelaars.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#423Een Afrikaans houten beeld met gesculpteerd gezinstafereel en bovenaan bolvormige pot, Congo. Zijdelingse barst in de pot aanwezig.
An African wooden sculpture depicting a family scene with a spherical pot on top, from Congo. Lateral crack present in the pot.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Een 18e eeuws Russische reisicoon in koper.
An 18th-century Russian travel icon in copper.No longer availableDim. 7 x 6 cm (gevouwen)Estimate: € 40 / 60