#530Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.15 ct. and a ruby of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,61 gEstimate: € 400 / 450 -
#244“Madonna en Kind”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw, naar de barok. Enkele herstellingen.
"Madonna and Child". Oil on canvas. Flemish School, 19th century, in the style of the Baroque. Some restorations.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
A lot of 3 old glass domes on wooden base containing holy figures and vases in Brussels porcelain. Also included are 2 holy figures, one in Brussels porcelain.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#168Sansui AU-555AEen vintage versterker, Sansui AU-555A, gefabriceerd van 1971 tot 1973, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage amplifier, Sansui AU-555A, manufactured from 1971 to 1973, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 39.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#65Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,56 ct. HVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.56 ct. HVS2, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,59 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#61Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles. 1 met rand schilfer.
A lot of three blue and white earthenware vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles. 1 with rim chip.No longer availableDim. 28,5 & 26 & 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150