Similar lots by type
-
#591
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240/280 -
#664
Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.
Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#618
Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.No longer availableDim. h: 58 cm -
#623Wunsiedel
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#218
Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#637
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180/220 -
#799
Een art deco vaas van purper Booms glas.
Un vase art deco en verre de Boom.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#604
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#616
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#551
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300/350 -
#633
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#581
Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#620
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.No longer availableDim. h: 27, 26 & 16 cmEstimate: € 100/160 -
#607
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/160 -
#634
Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#583
Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.
Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 240/260 -
#651
Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#232
Een paar oude koperen koetslantaarns.
Deux lampes de chariot en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#582
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#641
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100/140 -
#424
Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#613
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#561
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#272Jan Van LooyPeriod: 1882-1971
“Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.
“Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#136
Een buffetkast van gefineerd mahoniehout versierd met bloemenmarquetterie. Centraal twee deuren onder twee laden. Links en rechts vitrine. Zwaar blad van groen geaderd wit marmer. Omstreeks 1900.
Buffet en placage d’acajou à décor de fleurs marquetées. Le centre à deux portes en dessous de deux tiroirs. Deux vitrines de coin. Tablette épaisse en marbre blanc veiné vert. Début XXe siècle.No longer availableDim. 107 x 200 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#808
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#558
Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.
Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/160 -
#407Limoges
Een langgerekte vaas van meerkleurig porselein met een handgeschilderd Chinees decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome avec un décor chinois peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#621
Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250/350 -
#638
Een paar cassoletten van brons en marmer.
Deux cassolettes en bronze et marbre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 200/300 -
#479Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een citrine van ± 10 ct.
Une bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct. et une citrine ayant un poids de +- 10 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 1000/1200 -
#87
Een scheepskompas in houten kistje.
Une boussole de bateau dans une petite boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#53Hutschenreuther
Een brede kandelaar van polychroom en verguld porselein, versierd met twee musicerende putti. Onderaan gemerkt.
Large candélabre à quatre lumières en porcelaine polychrome et dorée surmonté de deux putti musiciens. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#66
Een zwaar gesculpteerde sgabello met opengewerkte rug, versierd met kariatiden, acanthusbladeren en meerminnen.
Sgabello en chêne richement sculpté décorée de guirlandes, de cariatides, de feuilles d’acanthes et de sirènes.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 200/240