#230Een 18 karaats driekleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
An 18 carat tricolor gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.18 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#527Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#596Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#641Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#216Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerd onderstel en in de lengte uitschuifbare delen.
Massif oak table with carved base and with extendable parts.No longer availableDim. 78 x 125 (232) x 75cmEstimate: € 200 / 300 -
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#223Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
#241Een bronzen kruis in de vorm van bladeren.
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#700Kohn, WenenEen lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
Lot consisting of 4 black, 2 brown and 2 white chairs with wicker seats. Some of them marked Jacob & Josef Kohn.No longer availableDim. 90 x 44cmEstimate: € 80 / 90 -
#635Twee glazen vaasjes, groen gekleurd in de massa en gemerkt D’Avesnes.
Two glass vases, colored green in the mass and marked D'Avesnes.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60 / 90