#577
Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#15Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas rood gekleurd in de massa.
A crystal vase of Val Saint Lambert with red in the masse.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927
“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#530
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700/800 -
#63
Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
An early 20th century polychrome wooden console.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 35/45 -
#409
“Abstract.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd 1992. Draagt handtekening.
"Abstract." Mixed media on canvas. Dated 1992. Bears signature.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 220/280 -
#340
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#145NATAN
Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#390
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct.No longer availableDim. 2,85 gEstimate: € 420/480 -
#550Hermès Paris
Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.
#329
Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#632
Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75/125