Similar lots by type
-
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120/200 -
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60/80 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120/200 -
#486Kayseri
Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 173 x 109 cmEstimate: € 200/300 -
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.No longer availableDim. 167 x 98 & 177 x 102 cmEstimate: € 50/80 -
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#541
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cmEstimate: € 60/100 -
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80/100 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30/50 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30/50 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180/240 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100/150 -
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125Estimate: € 25/35 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250/300 -
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.No longer availableDim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#109
“Personages in een geanimeerd landschap”. Olieverf op paneel. Naar de XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage animé. Huile sur panneau. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#295
Vier trouwringen en één zegelring van 18 K geelgoud.
Quatre alliances et une bague cachet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,08 gEstimate: € 450/500 -
#208
Een jonge vrouw met een druivenmand van brons. Als allegorie op de oogst.
Une jeune femme avec une corbeille à raisins en bronze. Comme une allégorie de la récolte.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 200/300 -
#661Val St. Lambert
Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 80/120 -
#415Starlux
19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
19 soldats de plomb divers, peints à la main. Tous marqués.No longer availableDim. è à 8 cmEstimate: € 100/150 -
#305
Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.
Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150/200 -
#32Barton
“Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.
Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#292
Een lot van zeven kammen/ haarspelden van been/ schildpad/ kunststof, een aantal antieke haarspelden, waarvan drie met natuurparels, een scheermes en een avondtasje.
Un lot de sept peignes/épingles à cheveux en os/écaille de tortue/plastique, un certain nombre d'épingles à cheveux anciennes, dont trois avec des perles naturelles, un rasoir et un sac de soirée.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#690Goebel, Germany
“Ich bringe Glück”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 12 2/0. Onderaan gemerkt.
Ich bringe Glück. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°12 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#546Kirman
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 360 x 275 cmEstimate: € 200/300 -
#73
Een lamp van blauw glaspasta.
Une lampe en pâte de verre bleue.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/100