Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. Bruto: 6,45 g. Goudgewicht: 5,805 g. FDC.
Een herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. Bruto: 6,45 g. Goudgewicht: 5,805 g. FDC.

Een herdenkingsmunt van het Rubensjaar 1977. 900/1000. Bruto: 6,45 g. Goudgewicht: 5,805 g. FDC.

Une pièce commémorative de l'année Rubens 1977. 900/1000. Brut : 6,45 g. Poids d'or : 5,805 g. FDC.
Dim. Ø 21mm
SKU: 2903220180.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 300 / 330
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #167
    Delvaux, Bruxelles

    Een zwart lederen handtas. Model Eugène’.

    Un sac à main en cuir noir. Modèle Eugène'.
    No longer available
    Estimate: € 580 / 650
  • #29
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #568

    Een Louis-Philippe karaf met geslepen versieringen en met een gegraveerde bloemenfries op de buik.

    Carafe Louis-Philippe décorée d’une frise de fleurs gravée.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    “La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel

    « La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #73

    “Classicistische scène”. Een bronzen sierbord met reliëfdecor.

    "Scène classique". Assiette décorative en bronze à décor en relief.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #600
    Titus Genève en F.L.

    Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).

    Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Kifwebe. Een Luba helmmasker, volledig bekleed met schelpen, koper, haar, kraaltjes enz. DRC.

    Kifwebe. Un masque heaume Luba, entièrement recouvert de coquillages, de cuivre, de cheveux, de perles, etc. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #214
    Constant Van den Heuvel
    Period: 1932 - 2002

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    "Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304

    “Kinderen bij een boomkapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Enfants à la chapelle des arbres". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #306

    Een armstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk. Met bijpassend voetbankje aan toegevoegd (linten voetbankje te vervangen).

    Fauteuil de style Régence, tapissé de broderies. Avec repose-pieds assorti ajouté (repose-pieds: ruban à remplacer).
    No longer available
    Dim. h: 110 cm en 43 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285
    Edward Van Mieghem

    “Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    « Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.
    No longer available
    Dim. 37 cm x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654

    “ Ferrari, a legend”. Een poster uit 1980. Waterschade.

    "Ferrari, une légende". Une affiche de 1980. Dégâts d’humidité.
    No longer available
    Dim. 96 cm x 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More