Other lots in this auction
-
#202“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#393Een lot van acht Vieux Bruxelles hoornvaasjes in diverse maten.
Un lot de huit cornes de Bruxelles de tailles différentes.No longer availableDim. h: 18 cm en kleinerEstimate: € 80 / 100 -
#57Een kleine koperen samovar in empirestijl.
Un petit samovar en cuivre, style Empire.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décor Capucine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 280 / 350 -
#634“Herders met geitenkudde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.W.’.
”Bergers et troupeau de chèvres”. Huile sur panneau. Monogramme: ‘C.W.’No longer availableDim. 17 x 20 cmEstimate: € 200 / 260 -
#381The Franklin Mint“Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#222Joseph FrançoisPeriod: 1759 - 1851“Vrouw met manden op een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, femme et paniers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 350 / 500 -
#883Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#854Een bol glazen karafje met drie bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec trois petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50

