Other lots in this auction
-
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#700Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.
Un socle en marbre rose chinois à tablette en marbre rose.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 220 / 280 -
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 200 / 300 -
#646Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een sokkeltje van smeedijzer en gehamerd koper. Art deco.
Un socle en fer forgé et cuivre. Art Déco.No longer availableDim. H. 70 - Ø 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181E. Rousseau“Pijproker met lantaarn”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Fumeur de pipe et lanterne”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 320 / 380 -
#199Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.
”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#692Marius Kolvoort“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#763“La Vie au Grand Air. Twee volumes met jaaroverzichten van het Franse tijdschrift. 1903 en 1904.
”La vie au Grand Air”. Deux volumes, revues annuelles du magazine français. 1903 et 1904.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#464Gränna GlasbrukEen set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.No longer availableDim. h: 22 en 11 cmEstimate: € 30 / 40

