Similar lots by type
-
#242Carlu
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#52
Een kleine credenza van gesculpteerd hout met één paneeldeurtje. XIXe eeuw.
Petite crédence en bois sculpté ouvrant à une porte. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27
Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49
Een gesculpteerd eikenhouten koffer in gotische stijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en bois en chêne sculpté, style gothique. +- 1800.No longer availableDim. b: 135 cmEstimate: € 180 / 240 -
#136
Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Charles PoupaertPeriod: 1874 - 1935
“Beuken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Hêtres". Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#415
Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#226
Een tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes avec un tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 211 x 150 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216
Een eikenhouten bordenkast met drie paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Une armoire à service en noyer avec trois portes en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. 216 x 176 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Ne porte pas de signature. +- 1900.No longer availableDim. 74 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#82
Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 100 -
#37
Een oude scheepsmaquette van een tjalk in een XIXe eeuwse presenteervitrine.
Une maquette marine ancienne d'une galiote dans sa vitrine de présentation datant du XIXième siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#232
Een eikenhouten gatelegtafel. XIXe eeuw.
Une table en bois gatelag. XIXième siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Hibou". Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 49,5 x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#384
“Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#36
Een krantenrekje, een klein tafeltje en een bankje.
Porte-journaux, petite table et banquette.No longer availableDim. h: 20 - 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#122
Een Pembroketable van mahoniehout met aan één kant een lade en aan de andere kant een valse lade.
Table Pembroke en acajou ouvrant à un tiroir et avec un faux tiroir de l’autre côté.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 100 / 120 -
#361
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant en een smaragd van telkens ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie d'un diamant et une émeraude de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 150 / 180 -
#200,1
Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#198
Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#270
Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#68Limoges, France
Een paar grote porseleinen sierschalen met een handgeschilderd decor van zwanen. Onderaan gemerkt.
Paire de plats décoratifs en porcelaine à décor de cygnes peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11
Een gevarieerd lot oude sigarenbandjes.
Un lot de différents rubans de cigares anciens.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#141Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#109
Een wandconsole in art decostijl van imitatie wortelnootfineer met een lade aan weerskanten.
Console de style art déco imitant le ronce de noyer, ouvrant à un tiroir de chaque côté.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 200 / 240