Other lots in this auction
-
#492Goswin“Bridge to Nirvana.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd ‘66.
”Pont vers le Nirvana”. Techniques mixtes. Signée et datée ‘66.No longer availableDim. 50 x 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#702Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Stoelstraatje, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
”Stoelstraatje, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 19 cmEstimate: € 32 / 38 -
#796Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#331Een reeks van vijf lichtarmaturen van metaal en glas, versierd met druppelvormige pendeloques.
Une série de cinq luminaires en métal et verre, décoration de pendeloques en forme de gouttes.No longer availableDim. h:34 cm en h:26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#64Albert Zamarra“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#220“Krugerrand”. Een 22 karaats geel gouden munt. Zuid-Afrika. 1977. Fine gold. 1 0Z. In afgesloten hoesje.
”Krugerrand”. Une pièce en or jaune 22 ct. Afrique du Sud, 1977. Or fin. 1 OZ. Dans un étui.No longer availableDim. 35,15 g Ø 3 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#520Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#435Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120

