Similar lots by type
-
#540SwatchEen automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#600Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#510Pontiac & LunetteTwee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#605Besancon Duny MawiDrie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#560StormEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#555Rodania ChronographEen herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#610Rolex PerpetualEen herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#830Geelkoperen fotolijst. Lodewijk XVI-stijl.
Cadre à photographie en cuivre jaune. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#449Vic Gentils“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#735Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#460Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#530SwatchDrie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#803Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#580Jean DelatourEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#590Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#435Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80 / 100 -
#763Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#445Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#570FestinaEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#776Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#565Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#575Swatch IronyEen roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#727Dinky Toys“Ford Vedette”. Een miniatuurauto. No. 24X.
“Ford Vedette”. Voiture miniature. N° 24X.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#182Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een dienblaadje, een suikertangetje en een kannetje met een gezamenlijk gewicht van 426 g. We voegen er nog een zwaar verzilverde flessenopener met een gewicht van 258 g aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant un plateau, une pince à sucre, une carafe ayant un poids total de ± 426 g. Nous ajoutons un tire-bouchon en métal lourdement argenté.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#113UcraEen art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#829Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#152John LaenenPeriod: 1881 - 1965“Bosdreef” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1904.
“Allée dans le bois”. Huile sur toile. Signée et datée 1904.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109“Herder met schapen”. Ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 67 buiten de plaat.
“Berger et ses moutons”. Eau-forte. Signée et numérotée 67 hors planche.No longer availableDim. 55 x 72 cmEstimate: € 25 / 35 -
#24Twee aquarellen:- Edmond Lagaert: “Ruien”. Gesigneerd.- M. Lefebre: “Bloemenvaas”. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Deux aquarelles:- Edmond Lagaert: “Ruien”. Signée.- M. Lefebre: “Vase fleuri”. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 30 x 23 & 28 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#589Georges FonteynPeriod: 1903-1984“Vader en zoon”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“L’ivrogne et son fils”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 142 x 105 cmEstimate: € 300 / 400 -
#516Zittende Boeddha van gesculpteerd en verguld hout.
Bouddha assis en bois sculpté et doré.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#451Willy Vandersteen“Vrykolakas”, “Ninja!” en “De Duinenabdij”. Drie albums van de Rode Ridder, met tekening, handtekening en opdracht van de tekenaar Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.
“Vrykolakas”, “Ninja!” et “De Duinenabdij”. Trois albums du Rode Ridder, avec dessin, signature et dédicace du dessinateur Karel Biddelo. Ed. Standaard Uitgeverij 1985- 1990.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#168Hochlöch (?)“Laïs”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en genummerd 339.
“Laïs”. Sculpture en terre cuite. Signée et numérotée 339.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#34“A Good’un to follow”. Heliogravure. Arthur Tooth & Sons naar Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.
“A good’un to follow”. Héliogravure. Arthur Tooth & Sons d’après Blinks. Concours hippique Beverloo 1901.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 20 / 30

